Нафта продовжує активно дорожчати, попит відновлюється
Экономикаwww.epravda.com.ua9 дней назад

Нафта продовжує активно дорожчати, попит відновлюється

Ціни на нафту еталонних марок продовжують впевнено підвищуватися в ході торгів, на тлі відновлення балансу попиту і пропозиції на ринку.

Вартість липневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:01 по Києву становить $ 35,32 за барель, що на $ 2,82 (8,68%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ф'ючерс на WTI на червень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подорожчав на $ 3,42 (11,62%) - до $ 32,85 за барель.

Червневий контракт WTI спливає у вівторок. Місяцем раніше ціна травневого ф'ючерсу вперше в історії стала негативною, опустившись до мінус $ 37,63 за барель.

Як зазначає Bloomberg, повторення цього сценарію стало вкрай малоймовірним після вступу з силу угоди ОПЕК + про скорочення видобутку, а також на тлі ознак відновлення попиту і зниження видобутку в США.

Генеральний секретар ОПЕК Мохамед Баркіндо заявив в інтерв'ю Bloomberg Television, що прогноз на друге півріччя 2020 року понад позитивний, оскільки світова економіка буде відновлюватися.

"Виробники істотно скорочують видобуток, і на тлі зростання попиту ринок поступово рухається до відновлення", - говорить старший аналітик нафтових ринків Rystad Energy Паола Родрігес Масью, яку цитує CNBC.

Ціна американської WTI (Western Texas Intermidiate) використовується як індекс для торгових нафтових угод в США (як нафта марки Brent — у Європі та Urals — при поставках з Росії).
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ясь
свидома тварына? или просто ебанашка?
Луна-2
Добрый вечер красивая .ты -неисправима)))). Роджер- есть -плохо.Роджера нет- опять плохо.)))))
Елена
Здравствуйте Луночка,да похожи они на клоунов,да Весёлый Роджер когда одевал костюм химзащиты Л-1 ну почти такой же красавЕц был,ха.на дело он в нём ходил,чтоб не узнали,это как новый сегодняшний анекдот по короновирису."Дорога я в магазине,что брать?А ты в маске?(от Маска,это я от себя добавила)Да ,я в маске.Тогда дорогой бери кассу,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
ЭТО КАК ПОНИМАТЬ
ПЛАНЕТА ПЕРЕНАСЕЛЕНА И С ЭТИМ НУЖНО ЧТО ТО ДЕЛАТЬ! (ТРАМП).
е
а цена отечественного 49 баксов.. 49 меньше 240? не?
гость
Для вида Трамп, запретит иностранную рабочую силу, вот только реально это ничего не изменит, а потом ещё быстро поменяет своё мнение когда изза этого начнут падать прибыли "крупного бизнеса" и быстренько всё откатит - ведь главное деньги, а люди расходный материал.
Геннадий
Задолжали уже безграмотные писаки... сколько можно?! не позорьтесь!! "через поддельный чек" ... через забор!!! ... "из-за поддельного чека"