Нафта знову дешевшає через коронавірус
Экономикаgreenpost.ua06 июля 2020

Нафта знову дешевшає через коронавірус

Нафтові контракти дешевшають через зростання захворюваності на COVID-19, особливо в США, які є найбільшим споживачем сировини в світі. Це сприяє зменшенню світового попиту на нафту.

Вартість бареля вересневої нафти Brent 3 липня до 17:13 по Києву склала $42,52 (-1,44%). Барель серпневої нафти WTI торгувався по $40,04 (-1,50%). В ході торгів ціни на еталонні сорти нафти коливалися в діапазоні $42,31-42,98 і $39,87-40,50 відповідно.

Захворюваність на COVID-19 швидко зростає. Так, 2 липня в США другий день поспіль було зареєстровано понад 50 тис. нових випадків захворювання з рекордними показниками у Флориді і Техасі. Багато штатів прийняли рішення відкласти, а в деяких випадках скасувати плани по відновленню роботи магазинів та іншої ділової діяльності.

Песимізм навколо ринку був посилений побоюваннями, що Організація країн-експортерів нафти і її союзники, включаючи Росію, можуть відновити цінову війну і відмовитися від поетапного відновлення поставок на ринок в кінці цього місяця. На початку цього тижня газета Wall Street Journal повідомила, що Саудівська Аравія пригрозила відновити цінову війну, яка вже привела до різкого падіння цін на нафту, якщо інші члени ОПЕК - в першу чергу Ангола і Нігерія - не дотримуватимуться своїх квот по скороченню виробництва.

Напередодні американський нафтовий гігант Exxon Mobil попередив про більш значні збитки за підсумками II кварталу і заявив, що різке зниження цін на нафту знищить мільярди доларів операційного прибутку. Його конкуренти - Royal Dutch Shell і BP - вже заявили, що вони значно скоротять витрати і збільшать списання.

Зниження цін на нафту - непогана новина для України, яка збирається проводити «екологізацію економіки» через розвиток ринку нафтопродуктів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
Бабушка я...детка, седовласая старушка я...СТУДЕНТКА 70-х...
ГОНИТЕ КРИСТИНКУ ПРОЧЬ
ЮВЕНТУС БЕЗ КРИСТИНКИ-РАСТОПЫРКИ ИГРАЛ НАМНОГО ЛУЧШЕ И ИНТЕРЕСНЕЕ!
АНАКОНДЫЧ ТЫ ГДЕ
СКАКУАСЫ! ЗОВИТЕ АНАКОНДЫЧА НАЗАД! ПАДАЙТЕ НА КОЛЕНИ, ПРОСИТЕ ПРОЩЕНИЯ! ЦЕЛУЙТЕ ЕГО ЛАСКОВО В ЗАД, НУ ПОЛИЖЕТЕ ТАМ ГДЕ ПРИКАЖЕТ, ПОСОСЁТЕ, МОЖЕТ И ПРОСТИТ, ВЕРНЁТСЯ. НЕТ? У АМЕРИКИ С ЙЕВРОПОЙ ВКУСНЕЕ? НЕ ПОДАВИТЕСЬ КАЛОМ, ГОВНОЕДЫ!
Игбун Хохлов
Потому что, есть те, кто ЕБА, и есть те, кого ЕБА. Жители скакуасии относятся ко вторым.
СЛАВА СКАКУАСАМ
ВКУШАЙТЕ ЙЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ, СКАКУАСЫ! НЕ ЗА ЭТО ЛИ СКАКАЛИ? АНАКОНДЫЧ ГОВОРИЛ: ,,РАНО НАМ ЕЩЁ.,, НЕ ПОВЕРИЛИ. СКИНУЛИ. ЖРИТЕ ТЕПЕРЬ ЧТО ДАЮТ!
гость
Украину развалят или сделают федеративной бандеровцы. Выступления в Тернопольской, Волынской и т.д. областях показатель. Правильно, пора заканчивать вакханалию. Иначе скатимся к беспорядкам США.
гость
А какое ЕБА мать их дело? Не хер со своим свиным рылом лезть в наш калашный ряд.