Экономикаua.interfax.com.ua6 апр.

"Нафтогаз" автоматизує бізнес-процеси для виходу на IPO

nk_hauz/-mxyvniyhf-am3lvqnzm.jpg

Дочірня компанія НАК "Нафтогаз України" "Нафтогазбезпека" запустила в промислову експлуатацію систему для управління підприємством SAP S/4HANA, що дає змогу, зокрема, вихід на IPO, повідомив департамент інтегрованих комунікацій НАК у понеділок.

"Із рішеннями SAP ми не тільки автоматизуємо господарські операції. Такі проекти допомагають змінити бізнес-процеси в компанії, забезпечують прозорість її діяльності, підвищують капіталізацію і уможливлюють вихід на ІРО", - зазначив голова правління НАК Андрій Коболєв, слова якого наведено в прес- релізі.

Згідно з повідомленням, система, яка автоматизує всі господарські операції від закупівель до збуту в єдиній системі, відповідає міжнародним стандартам і є уніфікованою для всіх компаній групи.

У компанії зазначили, що SAP S/4HANA впроваджена в офісі "Нафтогазу", "Укртранснафті", "Укравтогазі", "Нафтогаз Ойл Трейдинг", дочірній IТ-компанії "Нафтогазу" - "Нафтогаз Цифрові Технології" (НЦТ). У 2021 році впровадження планується ще в "Укрспецтрансгазі", а також розпочато проект переходу на цю систему в компанії "Укргазвидобування".

За словами директора з інформаційних технологій "Нафтогазу" Марини Квашніної, НАК під час впровадженні продуктів SAP першою в Україні перейшла на використання спеціалізованого хмарного сервісу замість купівлі фізичних серверів.

У повідомленні наголошується, що проект реалізовано за три місяці силами команди департаменту експертизи SAP, департаменту послуг обліку та підготовки звітності НЦТ.

Згідно з релізом, ДП "Нафтогазбезпека" займається наданням послуг з охорони державної власності, охорони громадян, управління ризиками кібербезпеки. Наприкінці минулого року команда НЦТ отримала сертифікат Центру експертизи SAP на рівні primary.

Як повідомлялося, "Нафтогаз" має на меті вихід на IPO через декілька років, Кабінет Міністрів минулого року затвердив політику власності НАК із планом IPO міноритарного пакета.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
------
Биомаса верхов думает только лелеяни,кормлении своей биомасы а не о стране и народе который что то производит ,делает,творит.
-------
В этой стране умные,талантливые не нужны- дно стало властю а там деграданты которые боятся достойных людей.Украиной правит дно общества-истино биомаса типа третяковой и зе.
Авторские статьи