"Нафтогаз" автоматизує бізнес-процеси для виходу на IPO
Экономикаua.interfax.com.ua06 апреля 2021

"Нафтогаз" автоматизує бізнес-процеси для виходу на IPO

Дочірня компанія НАК "Нафтогаз України" "Нафтогазбезпека" запустила в промислову експлуатацію систему для управління підприємством SAP S/4HANA, що дає змогу, зокрема, вихід на IPO, повідомив департамент інтегрованих комунікацій НАК у понеділок.

"Із рішеннями SAP ми не тільки автоматизуємо господарські операції. Такі проекти допомагають змінити бізнес-процеси в компанії, забезпечують прозорість її діяльності, підвищують капіталізацію і уможливлюють вихід на ІРО", - зазначив голова правління НАК Андрій Коболєв, слова якого наведено в прес- релізі.

Згідно з повідомленням, система, яка автоматизує всі господарські операції від закупівель до збуту в єдиній системі, відповідає міжнародним стандартам і є уніфікованою для всіх компаній групи.

У компанії зазначили, що SAP S/4HANA впроваджена в офісі "Нафтогазу", "Укртранснафті", "Укравтогазі", "Нафтогаз Ойл Трейдинг", дочірній IТ-компанії "Нафтогазу" - "Нафтогаз Цифрові Технології" (НЦТ). У 2021 році впровадження планується ще в "Укрспецтрансгазі", а також розпочато проект переходу на цю систему в компанії "Укргазвидобування".

За словами директора з інформаційних технологій "Нафтогазу" Марини Квашніної, НАК під час впровадженні продуктів SAP першою в Україні перейшла на використання спеціалізованого хмарного сервісу замість купівлі фізичних серверів.

У повідомленні наголошується, що проект реалізовано за три місяці силами команди департаменту експертизи SAP, департаменту послуг обліку та підготовки звітності НЦТ.

Згідно з релізом, ДП "Нафтогазбезпека" займається наданням послуг з охорони державної власності, охорони громадян, управління ризиками кібербезпеки. Наприкінці минулого року команда НЦТ отримала сертифікат Центру експертизи SAP на рівні primary.

Як повідомлялося, "Нафтогаз" має на меті вихід на IPO через декілька років, Кабінет Міністрів минулого року затвердив політику власності НАК із планом IPO міноритарного пакета.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
nn
)))
Елена
Дело в том что в руководстве России сидят такие вот роджеры,не такие как этот,это так,старший куда пошлют,гавкать там на оппонентов, разгонять краснопузых,а те что с сотнями миллионов и миллиардеюы имеют,вот они и есть слабость России,они в любой момент предадут, простые русские Вани не предадут Родину,а роджеры продадут, история этому всегда учила,они и есть иуды.Америка с нами.
Игбун Хохлов
В 2014 году Хамерика пыталась свергнуть Асада. Асад обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2018 году Хамерика пыталась свергнуть Мадуро. Мадуро обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2020 году Хамерика пыталась свергнуть Лукашенко. Лукашенко обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. Вывод: Хамерика - глист.
Елена
У американских ВВС и ВМС несравненно больше и самолётов транспортных и кораблей ,с транспортными кораблями,плюс базы и порты обеспечения везде,тут уж и спорить нечего,в разности потенциалов.дурачина ты простофиля.и мерзавец.
Луна-2
Америке с Россией не дружить. Америке с Россией нужно жить . американцам нас не победить У них запасов может не хватить...
Весёлый Роджер
И тут ты мудак Шмуля, просто русофобный обсерун мудак! Больше не назовешь тебя НИКАК!!! Россия за две недели перебросила 170 000 тыс. солдат с техникой и танками на 7000км!!! А твои "передовые" пиндосы- ОДНУ дивизию везли по Европе целый месяц. Ось воно як, ты всосал пердун мудак?!
Елена
Та Америка,та, Россия не союз,так,тень блеклая,а Америка та ещё сила.