"Нафтогаз" із початку відкриття ринку газу для населення залучив майже 500 тис. нових клієнтів
Экономикаua.interfax.com.ua21 января 2021

"Нафтогаз" із початку відкриття ринку газу для населення залучив майже 500 тис. нових клієнтів

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" із початку відкриття у серпні 2020 року ринку природного газу для побутових споживачів збільшило кількість клієнтів із 250 тис. до 737 тис. домогосподарств.

Згідно з повідомленням компанії у Facebook, на сьогодні, 20 січня, з урахуванням клієнтів, які обслуговуються як постачальник "останньої надії" (350 тис.), послугами "Нафтогазу" користуються вже 9% українських домогосподарств.

"Ми продовжуємо щодня отримувати до 10 тис. заявок від нових клієнтів. Тому ми активно розвиваємо можливості для підключення. Для нас важливо, щоб процес подачі заявки був максимально простим", - зазначив голова ГПК "Нафтогаз" Максим Рабінович.

ГПК "Нафтогаз" є підрозділом однойменної групи. До сфери діяльності ГПК на сьогодні входять постачання газу та електроенергії побутовим споживачам та бізнесу.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Со и ху@*;;
кипчак
"Типа патриотов" могут свозить на поездах "дружбы", хотя в Харькове свой белый вождь Билецкий мог уже воспитать воинство с отбитыми мозгами.
кипчак
Еще не объявился у них фюрер. Появится, дорвется до власти тогда прятаться не нужно, а пока у них временная работа и периодические заработки. Может не все знают, кто они или не все считают себя "патриотами", нанялись по объявлению - деньги не пахнут. Друге дело, что для всех остальных и для них, в будущем, такая безмозглость вылазит боком.
Игбун Хохлов
Хохлатым ебанатам нечем заняться. Никому эта пропагандонская хрень не интересна. Эти шыдэвры и по 5 человек в кинотеатрах не собирают.
Игбун Хохлов
Парашенко в говне разбирается. Он всю страну в него окунул.
Гость
Задам вопрос: Откуда у нациков скидка 25%? Такая была практика в нормальной стране, как у них? Им 25% скидка и тратят меньше на эти тарифы, а мы 100% тратим на все, да?! ГДЕ, МАТЬ ВАШУ, СПРАВЕДЛИВОСТЬ?! ИХ НА КОЛ, ПУСТЬ ОНИ ПЛАТЯТ 150% ВСЕ, А НЕ 25% скидочка!
Серж
Содом и гомора.