Нафтогаз: жителям Новояворівська та Нового Роздолу уже подають тепло
Экономикаwww.unn.com.ua23 ноября 2019

Нафтогаз: жителям Новояворівська та Нового Роздолу уже подають тепло

У частини жителів Новояворівська та Нового Роздолу нарешті з'явилось опалення. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв. "Днями запустили котли на Новороздільській та Новояворівській ТЕЦ. І в домівки мешканців нарешті почало надходити тепло. Наразі в Новояворівську садочки, школа, ліцей та частина житлових будинків вже з теплими батареями. В Новому Роздолі в окремі райони теж вже подається тепло, в інших тривають ремонті та профілактичні роботи. Розраховуємо, що до кінця тижня у всіх домівках обох міст буде опалення", - написав Коболєв. З його слів, "гостру фазу кризи" вже пройдено, але попереду ще багато проблем. Голова Нафтогазу розповів, що із нагального потрібно: перевірити стан газотурбіного обладнання та його систем;організувати постійний нагляд за роботою обладнання та швидке реагування на технічні збої;провести всі необхідні профілактичні роботи;створити аварійний запас на ТЕЦ;забезпечити ТЕЦ всіма необхідними матеріально-технічними ресурсами;відновити довіру працівників до керівництва ТЕЦ;розібратись з електромережами;вирішити питання сплати податків до місцевого бюджету. Раніше дві ТЕЦ - у містах Новояворівськ та Новий Роздол, які були влітку арештовані НАБУ, — не могли отримати газ для початку опалювального сезону. Ситуація з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі була визнана надзвичайною ситуацією техногенного характеру. Пізніше було призначено нового керівника Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ, які є відокремленим підрозділом підприємства групи Нафтогаз ТОВ “Нафтогаз Тепло”. Також прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд відсторонив від виконання обов’язків керівництво АРМА на тлі ситуації в Новояворівську та Новому Роздолі. В АРМА водночас заявили, що не отримували документів від уряду про відсторонення керівництва.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ха-ха
зачем вообще сюда ездить?! чтоб еще какой-нибудь налог выжали?!
Луна-2
Посмотрела на фото- дебильное лицо, не оттягощенное никаким проблесками мысли рассуждает о компенсации в миллиарды долларов - И эти идиоты правят в Раде...когда их место на койке, в психдиспансере.
Луна-2
Еще не вечер ,говоришь? Ну -ну .."Но впереди -чернеет рочь ..и откровений никаких не будет..Украинцы идите прочь . Власть обещания свои забудет."
Елена
Ещё не вечер,откровения впереди,а может и нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
гость
Улыбнуло то что втихаря от Авакова и прокурорши....Судя по фоткам бородатые ребята только что ни кричат от смеха.Спокойные такие....Цирк аля квартал.Скукота и блевотина...
гость
Не .не похоже-тут наркота подводит.Да и суд все таки нужен.Судебное решение о отсутствии состава преступления это индульгенция.А то что их отпустят это понятно.
Елена
Вечер откровений! Маладая Ленка сосалка с окружной таки беззубая помойная яма ! Ха!