Экономикаfbc.ua12 окт.

«Нафтогаз» не готовий до постачань газу за пільговою ціною

nk_hauz/CfLZduv7g.jpeg

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» ще не готова до постачань природного газу за пільговою вартістю комунальним і бюджетним установам. Як розповіли у компанії, ще не сформовано типовий договір на постачання «блакитного палива», передбаченого підписаним наприкінці вересня 2021 року меморандумом між центральною та місцевою владою. Там зазначили, що типовий договір формується.

Такою була відповідь на питання ЗМІ, чи відповідають дійсності відомості, що бюджетні установи досі не змогли закупити паливо за пільговою вартістю 13,66 тисяч гривень за тисячу кубів (без урахування ПДВ та транспортування), яка передбачена меморандумом.

Нагадаємо, за інформацією «Оператора ГТС», Україна активно імпортує природний газ з Євросоюзу. У вересні поточного року показник рекордно зріс порівняно з іншими місяцями – до близько 665 мільйонів кубометрів. Порівняно із серпнем імпорт у вересні зріс на 17% – на 98 мільйонів кубометрів. З початку року імпортовано 2,381 млрд кубів газу, експорт з реекспортом становить 1,149 млрд кубометрів.

💬 Последние комментарии
Лейтенант Шмидт
В Афганистане очень похожая ситуация была. Нужно попробовать обратиться в благотворительный фонд Ахметова для сирых и убогих, его ещё часто на канале этого успешного донецкого предпринимателя и эффективного менеджера рекламируют. Пожаловаться, что украинская армия все съедает, а на боевую подготовку и обмундирование с амуницией денег не остаётся. Возможно, благотворительный фонд поможет армии деньгами.
Вперде
Да.
Гость
Красные линии
ALWAS
Ленивый народ. Да и работать коммунисты не дадут. Голодомор повторяется. Каждого, кто работает, готовы раскулачить.
Светлана
Патриоты не спят. На миротворец их. Действительно, почему бы американцам здесь не поумирать? Мы бы наградили их посмертно и всяких миллионов денег у нас для них есть.
Вперед
Це буде велика перемога. Почекаемо.
наблюдатель
“В частности, в случае рака легких, если вы бросите курить, вы резко снизите риск. Курение не так напрямую связано с раком поджелудочной железы, как рак легких, но, безусловно, существует связь», – отметил Кэмпбелл.
Авторские статьи