Экономикаfbc.uaOct 12

«Нафтогаз» не готовий до постачань газу за пільговою ціною

nk_hauz/CfLZduv7g.jpeg

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» ще не готова до постачань природного газу за пільговою вартістю комунальним і бюджетним установам. Як розповіли у компанії, ще не сформовано типовий договір на постачання «блакитного палива», передбаченого підписаним наприкінці вересня 2021 року меморандумом між центральною та місцевою владою. Там зазначили, що типовий договір формується.

Такою була відповідь на питання ЗМІ, чи відповідають дійсності відомості, що бюджетні установи досі не змогли закупити паливо за пільговою вартістю 13,66 тисяч гривень за тисячу кубів (без урахування ПДВ та транспортування), яка передбачена меморандумом.

Нагадаємо, за інформацією «Оператора ГТС», Україна активно імпортує природний газ з Євросоюзу. У вересні поточного року показник рекордно зріс порівняно з іншими місяцями – до близько 665 мільйонів кубометрів. Порівняно із серпнем імпорт у вересні зріс на 17% – на 98 мільйонів кубометрів. З початку року імпортовано 2,381 млрд кубів газу, експорт з реекспортом становить 1,149 млрд кубометрів.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!