«Нафтогаз України» поставляє газ вже 9% побутових споживачів
Экономикаhromadske.radio24 января 2021

«Нафтогаз України» поставляє газ вже 9% побутових споживачів

НАК «Нафтогаз України» збільшив число клієнтів-побутових споживачів, яким він постачає газ, до 9% від їх загального числа в 12,6 млн і планує додаткових заходів щодо нарощуванню своєї частки на ринку, повідомив глава правління НАК Андрій Коболєв в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера».

«Ми через два тижні запускаємо спільний з «Укрпоштою» проект», — назвав він один з них, уточнивши, що йдеться про можливості споживачів в «Укрпошті» змінити постачальника газу.

У прес-службі НАК «Нафтогаз» агентству «Інтерфакс-Україна» уточнили, що на сьогодні 770 тисяч споживачів у комерційному портфелі і ще 330 тисяч як «постачальник останньої надії».

«Нам потрібно розробити кілька нових продуктів, які ми запропонуємо всім ринку, коли кожен споживач зможе зафіксувати ціну на довгий період», — сказав також Коболєв.

Він пояснив, що команда компанії працює над впровадженням механізмів фіксації ціни газу і розробкою графіків комфортної поступової оплати, без передоплат. Глава НАК нагадав, що в минулому році «Нафтогаз» пропонував річний продукт – купити газ за фіксованою ціною 4,73 грн за кубометр. «Тобто це навіть менше, ніж зараз найнижча ціна при досконалої конкуренції. Ця ціна не передбачала передоплати, ця ціна передбачала оплату постфактум», — уточнив глава правління.

Як повідомлялося, «Нафтогаз» з серпня 2020 пропонував два тарифних плани — «Місячний» і «Річний». З січня 2021 року, враховуючи проходження значної частини опалювального сезону і значне зменшення числа клієнтів, «Нафтогаз» припинив нові підключення до тарифного плану «Річний».

Коболєв також назвав брехнею заяви, що український споживач має слабку платіжну дисципліну. «У нашому портфелі — 9% українських домогосподарств. Ми хочемо сказати, що український споживач дуже сумлінний. Рівень розрахунків близький до 100%», — зазначив Коболєв. За його словами, клієнти «Нафтогазу» оплачують авансом до 35% вартості газу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Лун-2
Зачем Европе нужны грамотные люди?Они ведь крамолу способны принести-они мозгами ведь думают- головой, а не одним мягким местом . Кроме того, Европе нужны посудомойки и подсобные рабочие для уборки клубники .А ДЛЯ ЭТОГО УМА МНОГО НЕ НАДО
Луна-2
Когда власть слабая, она либо опирается на граждан которые ее поддерживают или наоборот развязывает гражданскую войну.В случае американцев расовую войну ,которая выйдет за рамки..
Луна-2
Биолаборатории делают из Украины подопытных кроликов.
Луна-2
Так ведь Украина и так разваливается,.вот в чем беда, ее уже ничем не спасешь.Неделимой она была в составе Союза .Сейчас она слабая - революции ее ослабили потом экономика разваливается а война ее добьет и ..Что тогда? оСТАНЕТСЯ ТОЛЬКО ТЕРРИТОРИЯ КОТОРУЮ ПРОСТО ПРИБЕРУТ К РУКАМ .- Кто? думаю не одна Россия поучаствует в разделе -Польша Венгрия Румыния, чЕХИЯ.Так почему же вы только на Россию взъелись -только она у вас агрессор, почему вы ту же Европу не трогаете - Венгрия уже активно выдает свои паспорта Румыния -тоже .Польша карту поляка.
Зеленая собака
Самое главное, что американские биолаборатории расположенные на территории Украины абсолютно не при чем.
ВСПОМНИ уКР яНУКОВИЧА
И что удивительно, никто уже и не вякает в знак протеста! Привыкли! А цены при януковиче кто нибудь помнит?
Луна-2
Киеву выгодна война на Донбассе. ОН стремится к войне, потому что хочет скрыть все свои неудачи в экономике ...