Нафтогаз відклав розміщення єврооблігацій
Экономикаwww.ukrinform.ua21 октября 2020

Нафтогаз відклав розміщення єврооблігацій

НАК «Нафтогаз України» ухвалив рішення відтермінувати розміщення доларових єврооблігацій, за рахунок яких планувалось залучити не менше 500 млн дол. США інвестицій на вигідних для компанії та акціонера умовах.

Таке рішення, пояснили в Нафтогазі, було ухвалене через низку негативних новин, пов’язаних як із фінансовою звітністю компанії, так і з останніми подіями в Україні загалом.

«Нафтогаз ухвалив рішення відкласти розміщення єврооблігацій, незважаючи на велику кількість заявок на придбання, та перенести випуск на іншу дату. Нафтогаз був готовий до залучення іноземних інвестицій в Україну. Однак стало зрозуміло, що міжнародні інвестори дедалі більше стурбовані політичною та економічною ситуацією в країні», - зазначив фінансовий директор Групи Нафтогаз Петер ван Дріл.

Зокрема, інвестори посилаються на «бездоказові звинувачення Державної аудиторської служби України та заклики до нехтування вимогами міжнародних стандартів фінансової звітності».

Інвестори також нагадали, що уважно стежать за реформою корпоративного управління, адже це є критично важливим чинником для розвитку інвестицій в економіку країни.

Другим таким вагомим чинником вони також вважають розвиток відносин України з МВФ.

«Ми готові до співпраці з урядом для вирішення всіх цих проблемних питань та прагнемо зробити Україну привабливою для прямих іноземних інвестицій», - підкреслив фінансовий директор компанії.

Як повідомляв Укрінформ, 16 жовтня 2020 року Комітет із питань аудиту та ризиків наглядової ради Нафтогазу оприлюднив заяву, в якій запевнив, що фінансова звітність Компанії відповідає вимогам законодавства України та міжнародним стандартам фінансової звітності (МСФЗ).

Раніше, 6 жовтня, у ЗМІ опубліковано статтю, в якій йшлося про фінансові порушення та недоліки в роботі НАК «Нафтогаз України», виявлені Державною аудиторською службою при проведенні ревізії за період із 1 жовтня 2018 по 31 грудня 2019 року. Того ж дня на Фейсбук-сторінці Державної аудиторської служби було опубліковано спростування наведеної в публікації інформації.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
насМНОГО
Даавно было желание написать тут некоторым "писакам", да не знала как, чтоб и не обидеть, и выразить мысли не пишущих,но читающих, нас миллион ,если не больше! и вот наконец-то появился коммент, выражающий мысли оочень многих! Спасибо! Чтоб такое написать, надо иметь не только ум, но и непосредственное отношение к литературотворчеству! Хотя у меня есть мааленькое "но", но к теме оно не относится. БЛАГОДАРИМ ВАС ЗА НАШИ ОЗВУЧАННЫЕ МЫСЛИ!
Вера
лайк...
Эх павлины говоришь
Ха ха ха. Это был Николас Джозеф Фьюри. Они наступали с капитаном америкой на ХАЙЛЬ ГИДРА. За танком стоял мотоцикл с коляской в котором ехали ТОР и Чудо Женщина. а в небе парил человек дерижабль. Ха ха ха. Жесть
Елена
Не соглашусь со склонным характером,по сути я тут только Роджера достаю,ну почти одного, ещё одного тупого коллегу,он не умеет с оппонентами общаться,вот я , маладая и красивая Леночка его учу.ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
кипчак
Наказание господне для украинских "патриотов" - выдающийся деятель, а не украинец, как и большинство других,родившихся на территории нынешней Украины, а происхождение у них мутное, как и сама нация. Кто только не правил, одна только Речь Посполитая резала, жгла, на кол сажала, девок портила и то уже после монголо-татарского нашествия. Вопрос националистам - вы как чистоту крови определяете? Может не стоит заниматься национальными химерами ценой тысяч жизней, здоровья граждан и развала государства?
Тойота
Вообще не имеет смысла. Зачем этот хлам.
Отставка ЗЕ
В отставку ЗЕ