Экономикаwww.ukrinform.uaFeb 14

Найбільший світовий портовий оператор DP World заходить в Україну

nk_hauz/-m-zb96nnl4f9j7ff_jb.jpg

Глобальний портовий оператор DP World придбав контроль над приватним контейнерним терміналом ТІС, розташованим по сусідству з державним підприємством "Морський торговельний порт "Південний".

Про це повідомив в Facebook Андрій Ставніцер, співвласник групи приватних терміналів "Трансінвестсервіс" (ТІС) .

"Сьогодні DP World заходить в Україну! Один з лідерів світової портової індустрії оголосив про придбання контролю в TIS Container Terminal Ukraine. Таким чином, Україна стане 51-ю країною, де оперує DP World", зазначив Ставніцер.

За його словами, угоду організувала і провела команда SD Capital, але не розкрив ціну, сплачену за термінал ТІС-КТ компанією з Об'єднаних Арабських Еміратів.

"Для нас з Philipp Grushko це вже третя СП зі світовими стратегами за останні 2 роки, і ми пишаємося цим. Щиро вважаємо - чим більше мультинаціоналів, їх стандартів якості, тим менше шахер-махеру, корупції і домовленостей. Це - наш внесок в економіку , наш патріотизм і віра в нову Україну", - наголосив співвласник ТІС.

Ставніцер додав, що "термінал ТІС-КТ добудований в серпні 2008... Старт вийшов складний, це якщо коротко. Але, судячи з результату, ми непогано впоралися".

Він нагадав, що компанія DP World входить в ТОП-3 портових операторів світу. У 2019 році компанія обробила 71 млн TEU (20-футових контейнерів). Це в 71 раз більше, ніж всі українські порти разом. Компанія оперує 78 морськими терміналами і найбільшим індустріальним парком світу - Jebel Ali Free Zone (JAFZA).

Як повідомлялося, ТІС - найбільший морський транспортний вузол в Україні, розташований в акваторії порту "Південний" (Одеська обл.). Оперує п'ятьма високотехнологічними морськими терміналами. Близько 700 суднозаходжень на рік пов'язують ТІС з більше ніж 1 500 портами по всьому світу.

У 2018 році ТІС обробив 25,6 млн тонн вантажів, у 2019 році - 33 млн тонн.

Термінал ТІС-КТ розташований біля причалів №21-22. Їх довжина - 480 метрів, глибина - 15 метрів, потужність - 400 тис. TEU.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи