Экономикаwww.unn.com.uaFeb 26

Найбільший виробник курятини в Україні проти використання гормонів росту та антибіотиків

nk_hauz/-m0wifu7q5r-z85q4zlu.jpg

Найбільший виробник курятини в Україні - агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (Наша Ряба) проти використання гормонів росту та антибіотиків для профілактики захворювань птиці.

За її словами, використання антибіотиків із метою профілактики захворювань птиці було і є заборонено у компанії.

"Антибіотики застосовуються виключно з метою лікування хворого стада. Після встановлення діагнозу і визначення чутливості збудника захворювання до певного виду антибіотиків — проводяться лабораторні дослідження. Так чинять усі компанії, для яких питання благополуччя й гуманного ставлення до птаха пріоритетні. І якщо вам хтось скаже, що в Україні є виробник, у якого птиця не хворіє, або він її не лікує — це неправда.

Ми не використовували і зараз не використовуємо препарати, які визначені ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я) як критично важливі для медицини людини. Якщо антибіотик був використаний, обов’язково враховується період каренції препаратів, тобто період очікування з метою виведення речовини з організму тварини. Але знак “Без антибіотиків” до такої продукції вже не застосовується", - розповіла вона.

Більше того, на птахофабриках МХП заборонено використовувати гормони росту, додає Сергієнко. Тобто у годуванні вони не використовуються, а також не вводяться в раціон будь-яким іншим способом, уточнила вона.

"Компанія є прихильником світових лідерів у галузі генетики птиці та племінних бройлерів і закуповує курчат для батьківських стад лише в найкращих міжнародних виробників. Птиця дійсно росте швидко, що обумовлено особливостями породи, а також завдяки професійно підібраній, збалансованій системі харчування, яку контролює окремий відділ", - каже Сергієнко.

МХП є провідним виробником курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів (Наша Ряба). МХП контролює усі етапи виробництва м'яса птиці від вирощування зернових, виробництва комбікормів до інкубації яєць, вирощування бройлерного поголів'я, переробки, збуту, розподілу і продажу м'яса птиці (в тому числі через франчайзингові точки МХП).

МХП входить до рейтингу найбільших експортерів світу. 

💬 Последние комментарии
А это хорошая новость
Обсурднее нехватки чипов может быть только нехватка энергии. Если чипов не хватает, значит, это кому-нибудь нужно. И это хорошо, что чипов не хватает. Только нехватка чипов может спасти этот мир.
Чип и Дэйл вам в помощь!
Нет Чипов, ставьте Дэйлов! Свои чипы делать нужно, а не зависить от поставок!
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Авторские статьи