Найбільший виробник курятини в Україні проти використання гормонів росту та антибіотиків
Экономикаwww.unn.com.ua26 февраля 2020

Найбільший виробник курятини в Україні проти використання гормонів росту та антибіотиків

Найбільший виробник курятини в Україні - агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (Наша Ряба) проти використання гормонів росту та антибіотиків для профілактики захворювань птиці.

За її словами, використання антибіотиків із метою профілактики захворювань птиці було і є заборонено у компанії.

"Антибіотики застосовуються виключно з метою лікування хворого стада. Після встановлення діагнозу і визначення чутливості збудника захворювання до певного виду антибіотиків — проводяться лабораторні дослідження. Так чинять усі компанії, для яких питання благополуччя й гуманного ставлення до птаха пріоритетні. І якщо вам хтось скаже, що в Україні є виробник, у якого птиця не хворіє, або він її не лікує — це неправда.

Ми не використовували і зараз не використовуємо препарати, які визначені ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я) як критично важливі для медицини людини. Якщо антибіотик був використаний, обов’язково враховується період каренції препаратів, тобто період очікування з метою виведення речовини з організму тварини. Але знак “Без антибіотиків” до такої продукції вже не застосовується", - розповіла вона.

Більше того, на птахофабриках МХП заборонено використовувати гормони росту, додає Сергієнко. Тобто у годуванні вони не використовуються, а також не вводяться в раціон будь-яким іншим способом, уточнила вона.

"Компанія є прихильником світових лідерів у галузі генетики птиці та племінних бройлерів і закуповує курчат для батьківських стад лише в найкращих міжнародних виробників. Птиця дійсно росте швидко, що обумовлено особливостями породи, а також завдяки професійно підібраній, збалансованій системі харчування, яку контролює окремий відділ", - каже Сергієнко.

МХП є провідним виробником курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів (Наша Ряба). МХП контролює усі етапи виробництва м'яса птиці від вирощування зернових, виробництва комбікормів до інкубації яєць, вирощування бройлерного поголів'я, переробки, збуту, розподілу і продажу м'яса птиці (в тому числі через франчайзингові точки МХП).

МХП входить до рейтингу найбільших експортерів світу. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Слово зависть у тебя козлоослик повторяется чаще всего,это о чём то говорит,угадай о чём?Всех не надо судить по себе.ха.Я же говорила Роджер,ты дурачок,не понимаешь что и когда говорить,да ещё и с кем,люди козлоослик разные,что одного три года доходит и может не дойти,то другой с полуслова понимает,но ты и этого не понимаешь.ха.
гость
Что за идиоский бред? Елень, ты хотя бы научись связно выражать свои "мысли". Впрочем, какие могу быть мысли в таком короновирусном сознании?
Елена
Моральные уроды и аморальные Роджеры были всегда,это данность.
георгий
СЛЯВА ОМЕРИКИ, слява! БЛИЦ КРИГ слява, КАПУТ Украине слява- слявааааа - КЕРДЫК .
гость
И где же таке моральные уроды взрастают? Слава украинский?
Весёлый Роджер
Шож ты .лядь такой завистливый и тупой! 3D принтер это совсем не Порш Каен, это не очень уж дорогой аппарат. Но там нужно, то чаго НЫМА у нищебродних продажных предаталей, що одурманенные пустыми обещалками скачут до Эуропы! А чаго у тоби Шмуля НЫМА - правильно - мозгов! Одно дерьмо там! Кальсоны поправь и Сало не роняй!
Весёлый Роджер
Ответа ты никогда не даёшь свинорылик Шмуля , поэтому ждать от меня ответа будешь сто лет, как со мной ты хандон хАворишь, так и я отвечаю тебе также, зеркально! Лучше написал бы как ТВОИ пробандеровские твари выкинули старика из автобуса – цэ ПЕРЕМОГА! Старик був ахентом Кремля? Какая тебе ещё нужна тема, кроме той, что у вас там сейчас начнётся МАССОВЫЙ мор или голод? Или и то и то вместе! А где твоя гонящая завистливых щирюков до Эуропы влада? ГДЕ? В 3.14хве! Где твоя грёбанная боХатая Амэрика, шо по твоим словам, уже Шостый рок идэ до вас со вспоможеньем и грошами! Шож она тварина даже 100 масок своим холопам не прислала! А ты всё - орал ми неё союзники! ХОЛУИ вы пропиндосные, а не союзники! Срать на вас ВЕСЬ СВИТ хотел, вместе с вашими нациками и Бандерой!