Нацбанк погіршив прогноз надходжень від трудових мігрантів
Экономикаua.news02 мая 2020

Нацбанк погіршив прогноз надходжень від трудових мігрантів

Національний банк України погіршив прогноз обсягу переказів трудових мігрантів в Україну у 2020 році з 12,5 до 10 млрд дол.

Як вказується у інфляційному звіті НБУ,  падіння надходжень від трудових мігрантів очікується на фоні введених карантинних заходів у країнах світу і повернення в Україну 10% українських робітників, та відсутності змоги поїхати на сезонні роботи ще 10% таких робітників. А доходи тих українців, які залишилися працювати за кордоном, знизяться внаслідок спаду в єкономіках країн перебування. З огляду на це Національний банк переглянув прогноз обсягу переказів трудових мігрантів в Україну з 12,5 до 10 млрд дол. Зазначається, що прогноз грунтується на тому, що більшість карантинних заходів будуть скасовані до кінця ІІ кварталу 2020 року. З іншого боку, НБУ сподівається, що падіння переказів від заробітчан буде перекрито зниженням витрат українців на закордонні  подорожі.

За підсумками 2019 року українські заробітчани переказали близько 12 млрд доларів грошових переказів.

Зазначимо, що Україна увійшла в топ-15 країн за обсягами грошових переказів. Експерти вважають, що заробітчани й IT-cфера забезпечують Україну валютою краще за металургів і МВФ.

1 комментарий

Написать комментарий
  • е
    03 мая 2020
    ха, сами запретили им выезд и теперь удивляются.. сказочные долбо...бы..
    Ответить
💬 Последние комментарии
SARS-CoV-2
Эту мовную клоаку уже ничего не сделает чище.
ИНЖЕНЕР
ЛУГАНСКИЙ С В всем заявляет,что у него семь высших образований что он закончил три академии,два университета и два института,кроме того он МАСТЕР СПОРТА и неоднократный ЧЕМПИОН УКРАИНЫ и СССР
гость
супер
гость
Петя, эк тебя как клинит. Слова застряли...
Елена
А ты козлоослик, полный дегенерат.,ха.
Игбун Хохлов
"...а матчи можно будет проводить на аренах «Майнца», «Хоффенхайма», а также в Дармштадте и Висбадене. " Там же курятники, а не стадионы.) Может, они планируют без зрителей играть, но все равно стрёмно. В Москве 4 стадиона высшей категории плюс ВТБ-Арена (!?), куча полей для тренировок. Лучшего места не придумать.
Весёлый Роджер
Луночка привет! Гениально, я не знал про Марс! Спасибо за инфу. И действительно, смотришь на эти безмолвные пустыни Марса - никак шумеры з xoxлами поработали - "волшебные" всё таки у них руки, как у экс-прапора Шмули, всё до чего касаются - у гивно превращается!