Экономикаfbc.uaApr 24

Нацбанк прогнозує сплеск інфляції

nk_hauz/-mz-ny_rpcudllcxnu1a.jpg

Сплеск інфляції — 9,6% — у третьому кварталі року прогнозує Національний банк. При цьому регулятор погіршив прогноз інфляції на кінець року з 7 до 8%. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

У звіті НБУ йдеться, що така динаміка спостерігається через подорожчання продовольчих товарів та палива у світі, а також високий споживчий попит в Україні. Національний регулятор прогнозує, що інфляція до 5% повернеться вже у першому кварталі наступного року. Цьому сприятимуть надходження на ринки нового врожаю, вичерпання ефекту від низької бази порівняння для окремих товарів, а також підвищення облікової ставки Нацбанком.

Регулятор також відзначив, що у 2021-2023 роках економіка зростатиме стійкими темпами — близько 4%. За підсумками цього року економіка зросте на 3,8% через споживчий попит.

Раніше повідомлялося про те, що Кабміні вирішили — інфляція розігріває економіку. Раніше економісти передбачили зростання ВВП на 4,6% у 2021 році. При цьому рівень інфляції, згідно з прогнозами, повинен скласти 6% або навіть вище.

💬 Последние комментарии
Мякола
а тож, вот тики и можуть шо блакоти. треба идти на Крим.
ке
не ври батареи горячие!
Елена
Это Луночка бизнес,он не имеет национальности,он гражданин того государства или государств где в первую очередь могут сохраниться его средства,а не где он зарабатывает,ибо это "святой строй" , двигатель всего человечества со слов этого недоумка Роджера, поэтому Америка с нами!а с Роджером соЛЖЕницын,такие вот дела.
Альфа і омега
Каменяр, а нащо тобі служити націоналістам, нащо служити нації? От подивись на жидів - вони нікому не служать окрім Б-га. Хіба ж вони не є прикладом для наслідування?
привет от генерала Мороза.
Що тут скажешь? скажу - попрыгай д о небес - свою кричалку-СУГС- покричи сто раз..Тогда быть может и согреешься. А на дровишки не надейся уж больно золотые они теперь
ПІДОРАС КАМыняр
нЭ ГЫМНОМ - а в говнІ
Каменяр-2
Що ж тут скажеш.Скажу: дрова купляй!!! СУГС!