Нацбанк відмовився від інтервенцій на міжбанку
Экономикаfbc.ua27 марта 2021

Нацбанк відмовився від інтервенцій на міжбанку

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Національного банку України, держрегулятор за тиждень з 22 по 26 березня не купував і не продавав валюту на міжбанківському валютному ринку.

Відомо, що в цілому з початку року Нацбанк викупив в резерви $ 290,5 млн, а продав – $ 20 млн.

Слід зазначити, що курс гривні за тиждень послабився з 27,7184 грн / $ на початку тижня до 27,9679 грн / $ за підсумками торгів у п’ятницю, 26 березня.

Нагадаємо, що Національний банк офіційно розкритикував законопроект №4364, яким депутати зокрема хочуть встановити граничний розмір міжбанківської комісії – це може нашкодити споживачам і змусить банки згортати програми лояльності.

Раніше повідомлялося, що аналітики повідомляють, що американська валюта знеціниться до кінця 2021-го року. Курс євро до долара підвищиться до рівня 1,27 EUR / USD. Відзначається, що серед причин ймовірного зменшення вартості долара – Ультрам’яка політика Федеральної резервної системи США і швидке ослаблення карантину в світі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.