Экономикаfbc.ua10 февр.

Нацбанк відновлює стрес-тестування банків

nk_hauz/-mt87isvgc-n0g84a_nk.jpg

Національний банк поверне стрес-тестування фінустанов і щорічну оцінку стійкості, призупинені торік через коронавірусну пандемію.

Як інформує пресслужба НБУ, оцінку стійкості фінустанов проведуть станом на 1 січня цього року. Вона включатиме оцінювання стану якості активів для усіх банків, а також додаткове стрес-тестування, передбачене для окремого переліку фінустанов.

Як наголошує регулятор, увагу сфокусують на стані активів фінустанов після гострої фази коронакризи. Особливо – на реструктуризації кредитів та якості оціненої вартості нерухомого майна.

Загалом оцінку якості активів охопить 72 із 73 установ, котрі мають банківські ліцензії.

Після оцінки для банків визначать необхідні рівні нормативів достатності регулятивного капіталу і нормативи достатності капіталу.

Нагадаємо, Нацбанк продовжує свою політику лібералізації: збільшив ліміт щодо виведення коштів за кордон – до 200 тисяч євро.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Талибам нужно население увеличивать. Чтобы было по 8-10 детей, и более. А вот мы вымираем. Но таков наш выбор.
123
Интересно, что Медведчуку, такому же фигуранту дела по торговле углем, который только якобы способствовал, дали домашний арест, надолго. А Порошенко делал и ничего.
Антиелена
А в это время на Мальте под мостом Ленка-целка-зрелка с улыбкой в жопе встречала ... да всех подряд, кто что-нибудь платил. Ибо на украдине уже не платят. Так, Ленка-белка-грелка? Тебе в военкомат вслед за этим придурком. Вот это будет самая сильная армия!
Чао, сервус
Ни в коем случае. Пусть сначала оставит потомков! Это ценный генетический материал. А европейские ценности нужно сохранять.
Чао, сервус
Арестович - это обыкновенный дурак. Что он там мог дельного насоветовать непонятно.
Байден, он вам не Трамп
А я что говорил? Переговоры бесполезны! Что у американцев в головах на самом деле неизвестно. Зато известно, что Каспаров умнее Вассермана.
Елена
Скорее всего пошёл в военкомат,стрна в опасности.А в это время на Мальте под мостом ....хе.