Нацбанк збільшив е-ліміт на переказ коштів за кордон до 200 тис. євро
Экономикаwww.unn.com.ua05 февраля 2021

Нацбанк збільшив е-ліміт на переказ коштів за кордон до 200 тис. євро

Національний банк удвічі збільшив е-ліміт для валютних операцій фізичних осіб з переказу коштів за кордон - до 200 тис. євро. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Нацбанку.

Цитата

“Національний банк удвічі збільшив е-ліміт для низки валютних операцій фізичних осіб з переказу коштів за кордон або на рахунки юридичних осіб-нерезидентів, відкриті в Україні – до 200 тис. євро”, - йдеться у повідомленні.

Серед таких операцій: - здійснення інвестицій за кордон; - розміщення коштів на власних іноземних рахунках; - переказ коштів за договором страхування життя; - надання позики нерезидентам.

Деталі

За словами заступника голови Національного банку Юрія Гелетія, у 2020 році фізичні особи в межах e-ліміту перерахували за кордон близько 274 млн євро.

Доповнення

У 2019 році Національний банк зазначив, що і надалі продовжуватиме поступову лібералізацію валютного ринку, розпочату у 2016 році після стабілізації фінансової системи і повернення економіки України до зростання.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Посмотрим, не вырастут ли обезьяньи хвосты у провакцинированных и не родятся обезьянки.
Ями Ешав
И "антисемит" - это не фраза, а слово. У этого слова есть смысл. И если ты думаешь, что ты один такой антисемит, то ты ты ошибаешься. Вас много. Очень много.
Дикий Укр
сколько людей - столько же и мнений. А протоиерей - тоже всего лишь человек. Где гарантия, что его устами говорит истина, Христос?!
Ями Ешав
Так все срали. Но хорошо посрет тот, кто посрет последним.
Гость
мне срать, кем он был "антисемитом". Он был частью истории Российской Империи, а потом СССР (в числе Украина и Россия). Я срал на фразу "антисемит".
Гость
Аваков разговаривал на русском языке, всем известно. Че не нельзя отдавать русский язык России? Он что ль придурок?
Гость
Турчинов врет, он "сдал" Крым, а потом обвинили в аннексии. Он знает, что было на самом деле, но при том, что он врал при всех людях. Я не верю его слова кровавого пастора.