Экономикаfbc.uaJun 18

Нацбанк збільшує міжнародні резерви

nk_hauz/-mcqjpknmfndsb_khxcz.jpg

У Нацбанку розповіли про те, що в червні після травневого зменшення міжнародних резервів до 27,84 млрд доларів вдалося знову досягти порога у 28 млрд. Така ситуація склалася завдяки переважанню пропозицій валюти (в середньому по 43 мільйони доларів за день) протягом минулого тижня. Також внаслідок цього вдалося зміцнити національну валюту на 0,8% (до 27 грн за долар).

Також приводом для того, що пропозицій по іноземній валюті стало більше, були високі ціни на ті товари, які вважаються у нашій країні основними — сільгосппродукція, залізна руда і сталь.

Для того, щоб згладити ситуацію, НБУ вийшов на ринок і викупив 375 мільйонів доларів.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк зберіг облікову ставку, попри інфляцію.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...