Науковці повідомили, коли куплений Україною криголам відправиться в експедицію
Экономикаua.news5 дней назад

Науковці повідомили, коли куплений Україною криголам відправиться в експедицію

Британський криголам RRS James Clark Ross, куплений Україною для дослідників-полярників, прибуде в порт Одеси в першій половині вересні, а у грудні – відправиться у води Антарктиди. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

За його словами, зараз здійснюються юридичні процедури з купівлі корабля.

Також Дикий зазначив, що перша українська експедиція була доставлена на станцію «Академік Вернадський» саме на James Clark Ross: «Кораблю 30 років зараз, для судна такого класу це небагато. Він розрахований мінімум на 50 років використання – 20 років гарантії ми маємо. При хорошому ходінні це може бути і 25-30 років [використання]».

Нагадаємо, раніш уряд України виділив гроші на придбання криголама для антарктичних експедицій. Потім покупку корабля схвалив бюджетний комітет Верховної Ради.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"So many monkey business!"
Весёлый Роджер
Шмуля ты уже нас сблизил с Луночкой, не спрашивая? Мы уже вместе у бандеровский Пантеон ходим? Ну ладно, но я тоди лучше её на вулице подожду - пивка там попью. Хотя, а как я туда с Сев.Донца или со свалки попаду, не говоря уже про Париж с круассаном и Вену с кавой - не понятно. Ты же склеротик понапишешь тут бредтины, а потом забываешь шо писал - продажный и ТУПОЙ, свинорылый ты шакал.
Вот так вот
Ответ ,,елены,, подтверждает мою правоту, не так ли?
Луна-2
Ходить к нему и без меня будут, и веники ложить на могилу тоже. Только до определенного момента.-Все течет, все меняется....
Елена
Два весёлых гуся,один белый, другой серый,два весёлых гуся.
Весёлый Роджер
У Шмули е видик Фунай и ящика два плёнок VHS по партейной тематике. Он так настальгирует, вспоминает падла, как он за три ящика ворованной со склада тушёнки и два гуся - усё мог достать!
Елена
Всё смешал,до кучи.