Навіть 200 гривень: банки посилять перевірку всіх переказів українців
Экономикаgsminfo.com.ua20 марта 2021

Навіть 200 гривень: банки посилять перевірку всіх переказів українців

Українські банківські структури посилюють контроль над фінансовими операціями простих жителів країни. Тепер можуть заблокувати навіть перекази з карти на карту невеликих сум, а також не прийняти депозит, накопичений за допомогою тіньових доходів.

Даний крок з боку банків вимушений – їх зобов’язує перевіряти доходи своїх клієнтів держава. Посилений контроль з’явився в 2020 році, коли уряд прийняв закон про фінансовий моніторинг, в результаті чого фінустанови зобов’язані жорстко контролювати незаконний рух грошових коштів по рахунках своїх користувачів, інакше вони самі будуть платити величезні штрафи. Органи влади взялися за роботу дуже серйозно – все нові і нові законопроекти змушують тіньовий бізнес поступово виходити в легальне поле.

Новим кроком для банківської системи став контроль депозитних вкладень громадян. Суть проекту така – банк може не прийняти гроші на депозитний рахунок, якщо не впевнений в «чистоті» грошей. Тобто якщо українець заробив кошти «в темну», без оплати податків або за допомогою злочинних дій, то він не зможе помістити їх в банк. Це стосується не тільки депозитів, а й торгових операцій, так як згідно з вимогами законодавства здійснити покупку нерухомості або іншого цінного майна на суму, що перевищує 400 000 гривен, спершу потрібно покласти готівку на рахунок в банк. Однак якщо не надати фінустанові документи, які показують джерела доходу, зіставні з вказаною сумою, то банк гроші на рахунки не прийме.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ты опять мудак тут как для селюков брешишь! Что там Ильич говорил про Россию и что там о его мечте жить в Париже? А про Лужка не кизди тоже. Он под Калугой всё это время жил, пчёлами и кукурузой занимался. Ты сука везде обо всём только врЁшь, падла ты партЕйная. Большевик-бандеровец ты сраный, нищеброд завистливый!
Пацифист
Как тебе служится,с кем тебе дружится.
Елена
Да причём тут Ильич,он там в отличие от твоих хозяев жить не собирался, чуешь разницу?он собирался жить в России и использовал для этого все возможности.,а Лужков не прожил столько,бо луба дал прежде срока,не ожидал шо помрёт рано,и миллиарды не помогли, печально,,ха.
е
Это тебе нечего ответить... Сразу хамить начала.. Цифры что он привел все в открытом доступе, но ты их смотреть не будешь, т.к. тогда перемога на глобус не натягивается....
е
О как занервничала когда тебе твои же слова о контрабанде (фактически воровстве) в морду ткнули...
Весёлый Роджер
Всё верно, там просто забыли дописать "... защиты Свободы И БАНДЕРОВСКОГО слова".
Весёлый Роджер
Ты Шмулёк, мразь безродная и подзаборная, защитник убийц детей, ты лучше себе на дупе нарисуй красные линии, щоб дальнобои бачили на скики тебе засаживать! Понял мудак?