НАЗК спростило вимоги до заповнення декларацій
Экономикаwww.ukrinform.ua04 марта 2020

НАЗК спростило вимоги до заповнення декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції спростило вимоги до заповнення полів форми декларації.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

"Національне агентство спростило вимоги до заповнення полів форми декларації. Це рішення дозволило усунути низку проблем, які виникли з початку кампанії 2020 року", - йдеться у повідомленні.

У НАЗК зазначили, що зміни до полів, зокрема, дозволили коректно задекларувати транспортні засоби, які набуті за спадщиною або придбані за грошові одиниці, які вийшли з обігу.

Так, у розділі "Цінне рухоме майно – транспортні засоби" декларації у полі "Вартість на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою, грн" додано відмітку "Не застосовується".

Крім того, спрощено зазначення місця роботи або проходження служби та займаної посади суб’єктом декларування. Зокрема, у полях "Місце роботи або проходження служби (або місце майбутньої роботи чи проходження служби)" та "Займана посада (або посада, на яку претендуєте)" дозволено зазначати лапки та дужки.

"У суб’єктів декларування з’явилася можливість зазначити коректно інформацію про члена сім’ї, який не зареєстрований. У блоці зареєстроване місце проживання тепер можна обрати "Не зареєстрований", - додали у НАЗК.

Уточнюється, що коректно зазначити адресу земділянки без поштового індексу та назви вулиці можна, якщо у полі "Загальна площа (м2)" обрати відмітку "Не відомо".

Також у полі "Вартість на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою, грн" додано відмітку "Не застосовується", а у полях "Поштовий індекс" та "Назва" вулиці додано відмітку "Не відомо". Водночас вказані позначки необхідно обирати лише у разі, коли земельній ділянці не присвоєно відповідний кадастровий номер або адресу, уточнили у НАЗК.

Написать комментарий
Авторские статьи
Видео11 часов назад
Последний акт мировой дестабилизации. Михаил Хазин
Видео13 часов назад
Джангиров: Жидовин — богатырь, ''Великий диктатор'', большая ревизия политики США, приватизация ''трубы'', Иран и уран 1
Видео14 часов назад
Блэкаут в Техасе (USA) Борис Марцинкевич о причинах коллапса энергосистемы самого "зеленого" штата.
Политика14 часов назад
Порошенко снова заботится о ликвидации УПЦ? 2
Политика15 часов назад
О возможности невозможного: Зеленский и политический лоббизм
Геополитика16 часов назад
"Почему не взорвались "Искандеры". Армия восстала против Пашиняна
Политика16 часов назад
"Не такие" граждане: кто и как записывает во враги народа 3
Политика17 часов назад
«Форма политической пропаганды»: почему Зеленский заявил об «открытых дверях НАТО» для Украины 2
Геополитика17 часов назад
С.Шторм: запретить венграм национальную символику?