Названо найбільш затребувані професії в Україні
Экономикаchasdiy.org10 мая 2021

Названо найбільш затребувані професії в Україні

В Україні з початку 2021 року роботодавці найбільш активно шукали продавців-консультантів, вантажників, менеджерів із продажу, кур’єрів, охоронців і водіїв таксі. Про це розповіла Олена Кірільєвніна, керівниця відділу щодо роботи з партнерами Jooble.

Через те, що рівень зарплат у столиці і містах-мільйонниках усе ще істотно відрізняється від регіонів, іноді претендентам вигідніше з фінансової позиції мігрувати до великих міст чи шукати роботу вахтовим методом, навіть з урахуванням витрат на транспорт, проживання, комунальні послуги тощо.

  • Продавець-консультант: 3500-25 000 грн/міс., 4900+ актуальних вакансій.
  • Вантажник: 5000-15 000 грн/міс., 4000+ актуальних вакансій.
  • Менеджер із продажу: 8000-53 000 грн/міс., 7500+ актуальних вакансій. Рівень зарплат менеджера із продажу істотно залежить від сфери діяльності роботодавця – наприклад, якщо йдеться про продаж нерухомості, претендентам можуть пропонувати зарплати близько 100 000 грн і вищі.
  • Кур’єр: 12 000-42 000 грн/міс. На рівень зарплати впливає формат роботи – піша доставка, вело-, мото- або авто.
  • Охоронець: 5000-20 000 грн/міс., 1900+ актуальних вакансій.
  • Водій таксі: 13 000-46 000 грн/міс., 4000+ актуальних вакансій.

Згідно з даними статистики, в Україні за останні три роки зарплати зростали в середньому на 17% на рік. Водночас інфляція минулого року становила близько 5%. Попри номінальне зростання зарплат, кількість бідних українців збільшується. Серед причин: високий рівень безробіття, низькі оклади в бюджетній сфері.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
t7
А дальше... забыл?
Гость
Удручающее зрелище - пустые вокзалы, где никакого пассажирского движения
Гость
Интересно, сколько зрителей смотрит укро тв. В городвх, особенно.
Гость
И обрезание сделать, если еще кто не сделал.
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Предупрежден и вооружен
Вовка с Аваковым у тупых чухов зброю забрали! Вовка ж предупреждал быдло, что не лох!
Авторские статьи