Экономикаmmr.net.uaApr 15

Названо найнебезпечніші АЗС в Україні

nk_hauz/-myggb95eslgk55c-j7v.jpg

Згідно з останнім дослідженням експертів Інституту споживчих експертиз (ІПЗ), на деяких українських АЗС продають паливо, якість якого не відповідає стандартам.

Причиною того, що на українському паливному ринку з’явилася величезна кількість бензину низької якості, стало збільшення об’єму кустарного виробництва. Від цього страждають автомобілісти, пішоходи і навколишнє середовище.

Дослідження ІПЗ показало, що в бензині А-92 в мережі Татнефть зміст октану склало 89,7 одиниць, а в мережі Sun Oil – 90,6. Експерти відзначають, що таких показників не бачили вже дуже давно.

Відсоток вмісту бензолу в зразках АЗС Фактор, Motto і Sun Oil був збільшений в кілька разів, ніж дозволено.

Досліджені в минулих роках зразки палива показали хороші результати на кількість вмісту сірки. Проте останнє дослідження дало не настільки хороші результати. У зразках мережі Sun Oil перевищення норми сірки склало 200%. Також нормативам не відповідав зразок мережі Motto.

Аналіз на оксигеновмісний компонент також показав невтішні результати. Відсоток ефірів в зразках мережі Фактор перевищив норму на 6,4%, а вміст етанолу перевищено на 10,2%. Невідповідали стандартам і зразки мережі Motto.

Сліди небезпечних речовин – амінів, були виявлені в зразках з мережі БРСМ-нафта – 0,7% і Sun Oil – 1,8%.

На превеликий жаль, деякі українські АЗС продовжують ставити відсоток прибутку вище репутації.

💬 Последние комментарии
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...
е
ну я был там и что? за всю Африку не скажу конечно, но там где был там ДЕЙСТВИТЕЛЬНО все министры имеют профильное образование..так что твой выпад очередной бздеж....
е
ха, он же представитель твоего "культурного" Пьемонта, оно и видно..культура аж прет.. шо ж ты его не защищаешь, а продажная??