Экономикаfinbalance.com.uaJun 2

НБУ ОШТРАФУВАВ "ТАСКОМБАНК" ТІГІПКА НА 2,4 МЛН ГРН

nk_hauz/-m8lvvqa5hszilxc5oih.jpg

НБУ повідомив, що в травні наклав штраф на Таскомбанк в розмірі 2,36 млн грн за порушення в сфері фінкмоніторингу, а саме "за неналежне управління ризиками легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму, невиконання обов’язку ретельного вивчення клієнтів, нездійснення на постійній основі з урахуванням ризик-орієнтованих підходів аналізу фінансових операцій клієнтів банку протягом 2017–2018 років" (цитата).

"Зокрема, клієнти банку були залучені до схеми обготівкування коштів, реалізованої засобами інкасації ПАТ «Банк «Юнісон», який на момент проведення фінансових операцій був віднесений до категорії неплатоспроможних", - зазначив регулятор.

Крім того, в травні НБУ застосував до Таскомбанку "письмове застереження за невиявлення/несвоєчасне виявлення факту належності клієнтів до публічних осіб; проведення операцій, які порушують обмеження, установлені санкціями" (цитата).

Нагадаємо, в лютому 2018 року НБУ застосував до "Таскомбанку" захід впливу у вигляді штрафу у розмірі 6,08 млн грн за "виявлені ознаки ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу", неналежне виконання обов’язку “здійснювати управління ризиками”. “Більше того, банк був зобов’язаний відмовитися від обслуговування клієнтів у випадках, передбачених законодавством з питань фінансового моніторингу, але не зробив цього”, - підкреслював регулятор.

Як писав Finbalance, 17.03.2020 Шостий апеляційний адмінсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу НБУ та залишив без змін рішення Окружного адмінсуду м. Києва від 18.12.2019 (в справі №640/13564/19), яким було задоволено позов Універсал Банку (як і Таскомбанк, належить Сергію Тігіпку, - ред.) та скасовано рішення Нацбанку про накладання на позивача в розмірі 14,4 млн грн.

Раніше Нацбанк заявляв, що виявив факти проведення в період з 21.01.2016 до 06.06.2017 клієнтами Універсал Банку, зокрема дев’ятьма юрособами, фінансових операцій з переказу коштів, "характер та наслідки яких дають підстави вважати, що вони можуть бути пов`язані, зокрема, з легалізацією кримінальних доходів, конвертацією (переведенням) безготівкових коштів у готівку, у сумі близько 2,9 млрд грн" (цитата).

P.S.

У травні 2020 року НБУ також наклав штраф 300 тис грн на "Полікомбанк" "за нездійснення банком належного аналізу фінансових операцій своїх клієнтів", а на ТОВ «Фінансова компанія «Вей Фор Пей» - штраф у розмірі 51 тис грн "за ненадання небанківською фінансовою установою на запит Національного банку України інформації, необхідної для виконання функцій державного нагляду за цією установою"

💬 Последние комментарии
тит
как мог
тит
дебильное кино и ужасная игра актеров
тит
все это пустое...
тит
зачем так нарываться?
Весёлый Роджер
А шо вы там до России до.бались? Вона не виновата, шо у кого-то рожа свино_вата! «Елена - Oct 4 2021 - … российских нуворишей, которые обобрали российский народ забрав все НЕФТЕ, ГАЗО скважины, алюминий и и гидроэнергетику отдали АМЕРИКАНЦАМ, ВСЕ!!! прибыли идут в Великую Америку…» Значит щирым скакунам КТО не даёт Газ – АЛЛЕ УВАГА!!! Ага - кохана ваша Амерыка!!! Так? Читайте Шмулю пропа_Хандона натощак и кожний станет тут МУДАК! ТАК? «Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от русского Сала рожа щирая у Шмули блистала!
Весёлый Роджер
Америка по воздуху пришлёт вам Газовоз, а Шмуле - мореманов та пачку папирос!
Весёлый Роджер
Так в сотый раз, тебя Шмулю Срулю, проплаченного пердуна тут спрашиваю, партЕйца старого - так чаму ты не встал, на расширенном партсобрании и не сказал: "А фуйли это за строй такой, что к 70-летию Красного переворота, даже ДВУМЯ сортами колбасы не может обеспечить весь свой народ? Да эбись вин у дупу, а писли у рот!" Я не прав? Тебе про колбасные электрички рассказать? Только не надо про то, что у тебя, у вора-несуна, усё було! С этим никто и не спорит, что ты сука - тварь, недоработка ОБХССа!!!