НБУ рефінансував ще 14 банків
Экономикаfbc.ua13 июня 2021

НБУ рефінансував ще 14 банків

Національний банк видав довгострокові кредити рефінансування 14 банкам. Згідно з рішенням Нацбанку, йдеться про суму у 9 мільярдів 130 мільйонів гривень на п’ятирічний термін зі ставкою 7,5% річних.

Зазначається, що за такою ж ставкою 117 мільйонів ​​гривень отримають дві фінустанови з терміном до 84 днів.

Відтак, з травня минулого року Нацбанком проведено вже 14 тендерів з рефінансування терміном від одного до п’яти років на близько 82 мільярди 30 мільйонів гривень.

Борг платоспроможних фінустанов з рефінансування становить 74 мільярди 500 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялося, що на аукціоні з рефінансування на термін до 90 днів Національний банк України задовольнив заявки трьох банків на 800 млн грн під 7,5% річних.

Нагадаємо, 11 червня Національний банк двічі виходив на міжбанківські торги. Це робилося для того, щоб не дати курсу долара перейти поріг 27 гривень. При цьому в НБУ зазначили, що покупці валюти не були активними.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А при том тогда не вывозили из страны, чуешь разницу?
Отож
Эстонцы не выговаривают Б,Г и Д. Н.п.: "не тай пок" это "не дай Бог". И анекдот. Едет в авто эстонец. Увидал свежую коровью лепешку,остановился и сгреб ее в носовой платок со словами: "приКотится!" Через неделю едет через то же место,выходит из авто и со словами "не приКотилось" вытряхивает лепешку.Вот такой тормозной менталитет
Отож
Давно пора нас рать на МВФ и повернуться к Китаю ради дешевых и главное - без условий кредитов. Так ведь обделались с "Мотор-Сичью". Простит ли Си такую пакость - вот в чем вопрос!
Весёлый Роджер
А при чём тут Россия, Путин и ты ворюга, всЁ со склада пиСдящий та ищащий оправдания своему воровству! Ты опять с вопроса сxoxлил, ТУПОЙ ты свинорылый ворюга-дэбил!
ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА: ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА ВЫРУЧИТ
Неужели украина литве не поможет?
Серж
Скоро территория террора останется сама с собой. СУГС!!!