Экономикаfbc.ua8 авг.

НБУ встановив нові правила при відкритті рахунків в банках

nk_hauz/8qKRiAM7R.jpeg

У Національному банку України встановили нові правила при відкритті рахунків в банках. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Вказується, що тепер національний регулятор посилює правила і буде більш ретельно перевіряти інформацію про кошти своїх клієнтів у разі якщо ті, захочуть відкрити в банку рахунок.

На цей час всі українські банки отримали додаткові роз’яснення з боку НБУ, які були представлені у вигляді листа №25-0006/64010 «Про здійснення належної перевірки клієнтів».

Там регулятор прописав, що всі українці повинні в обов’язковому порядку заповнити анкету при відкритті рахунку в банку.

При цьому українці повинні вказати приблизну суму тієї кількості платежів і переказів, які вони будуть здійснювати в місяць.

Нагадаємо, що українцям стало складніше купити та продати валюту в рамках фінансового моніторингу з боку уряду. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Зараз фінансові установи відмовляють українцям в обміні валюти в тих випадках, якщо гроші мають поганий вигляд або ж просто викликають підозри.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...