Экономикаwww.unn.com.ua16 сент.

Ніколи бюджет не подобається парламенту, особливо в першому читанні – Гетманцев

nk_hauz/-mhijpgneprcqosp-19z.jpg

Парламент завжди відіграє вирішальну роль при обговоренні проекту бюджету. Про це заявив народний депутат від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі телеканалу ZIK.

"Те, що проект бюджету є недосконалим, власне кажучи, я не пам'ятаю, щоб хтось, колись за всі роки вніс проект бюджету і він у такому ж вигляді був прийнятий та викликав оплески у парламенту. Ніколи бюджет не подобається парламенту, особливо у першому читанні... і завжди парламент відіграє вирішальну роль при обговоренні проекту бюджету", - сказав Гетманцев.

На його думку, потрібно попрацювати ці два місяці, аби цей бюджет став реальним та кращим.

Нагадаємо, за словами нардепа Сергія Бабака, Кабінет міністрів України не радився із жодним комітетом, ухвалюючи проект бюджету на 2021 рік.

Як повідомлялося, у Верховну Раду внесено проект Державного бюджету на 2021 рік.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.