Экономикаwww.unn.com.uaJun 19

Німеччина бачить в Україні потенціал у виробництві водню - Зеркаль

nk_hauz/-ma7alr9bybgt6pcvx5f.jpg

Німеччина бачить в Україні потенціал із виробництва водню і постачання його до Європейського союзу. Про це під час онлайн-дискусії “Нафтогаз. Що далі?” заявила радниця голови правління Нафтогазу Лана Зеркаль.

“Насправді цей меморандум стосується не тільки водню, він стосується загальної співпраці між урядами в питаннях розвитку енергетичної незалежності, відновлювальних джерел енергії так само, як впровадження тієї самої політики „green deal“. Але якщо повернутися до бажання Німеччини мати певний свій вплив на питання розігріву економіки Європейського союзу із застосуванням саме політики щодо водню — то це стає дуже логічним, оскільки вони бачать в Україні потенціал. Потенціал саме в виробництві водню і постачання цього водню в Європейський союз і саме в Німеччину, яка має замістити вугілля до 2030 року повністю. І вони розглядають водень, як якраз цей заміщувач вугілля”, — сказала Лана Зеркаль.

Вона зазначила, що цей план в Європейському союзі ще має бути ухвалений і Польща висловилась щодо того, що вони не підтримують такий план розігріву економіки ЄС, який пов’язаний із воднем.

“В Україні є багато людей, які вважають тему водню доволі цікавою і бачать в ній можливості, пов’язані з нарощуванням нашої присутності енергетичної на ринку Європейського союзу”, — додала Лана Зеркаль.

Нагадаємо, Зеркаль розповіла, на якій стадії перебуває судовий процес у боротьбі за кримські активи Нафтогазу.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.