Экономикаagrotimes.uaApr 8

Німецькі садівники побоюються нестачі українських та узбецьких працівників

nk_hauz/-mxhv4jelhxdwe39leds.jpg

На німецькій органічній фермі Obstbau Görnitz відзначають, що праця польських та чеський працівників стала дорогою. Зараз тут працюють українці та узбеки. Але власники побоюються, що в якийсь момент людей для важкої роботи не стане. Тому ферма бере участь у дослідженні роботи роботів.

Із економічним розвитком східноєвропейських країн виробники навряд чи можуть отримати сезонних працівників з Польщі чи Чехії, оскільки їхні потреби та дохід зросли. Зараз робітники на органічну ферму Obstbau Görnitz у місто Сьорневітц біля Дрездена

приїжджають з України та навіть із далекого Узбекистану. 

«І в якийсь момент більше не буде людей, які б виконували важку роботу», –  каже керуючий директор Майкл Герніц.

Obstbau Görnitz – один з найбільших німецьких виробників чорноплідної горобини на 80 га,  червоної і чорної смородини, агрусу та малина, приблизно на 100 гектарах та 40 га яблук. У подальшому тут також планують вирощувати суницю садову та інші культури.

«Нам потрібні роботи, щоб збирати яблука та полуницю», – зауважує  Майкл Герніц.

Ферма бере участь у дослідженні використання роботів. Вважають, що діджиталізація та штучний інтелект допоможуть вижити виробниками фруктів у майбутньому.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Не, Ленка-белка, одних слов мало, тебе надо платить и каяться. Майданушка ты хренова! Начни с предоплаты за отопление за всю зиму!
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...