НКРЕКП перевірять на рахунок витрат коштів
Экономикаfbc.ua30 марта 2021

НКРЕКП перевірять на рахунок витрат коштів

Бонуси, премії та надбавки керівництву Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг потраплять під пильну увагу Рахункової палати. Про це повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

За зверненням заступника голови парламентського комітету з питань енергетики Олексія Кучеренка – вона має перевірити, наскільки ефективно використовує бюджетні кошти національна комісія регулювання енергетики і комунальних послуг.

Нардеп каже: надав рахунковій палаті найбільш показові факти зловживань, які свідчать про те, що НКРЕКП організовує схеми, так би мовити, «торгівлі повітрям», а на додачу не за призначенням витрачає запозичені кредити.

Так, за словами Кучеренка, вже під час ковід-кризи, коли доходи більшості громадян скоротилися, у членів комісії з’явилися надбавки і премії, а зарплати зросли удвічі.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет минулого року відкрив низку справ щодо антиконкурентних дій на ринку електроенергії. Згідно зі звітом АМКУ за 2020 рік, фігуранти справ – Нацкомісія з держрегулювання у сферах енергетики і комунпослуг та національний оператор системи передачі «НЕК «Укренерго».

Також ми писали, що НКРЕКП хоче подвоїти інвестиції в «Укренерго». Очікується фінансування нового будівництва – в 1 млрд 96 млн грн, технічного переоснащення – 3 млрд 230 млн грн.

Написать комментарий