Экономикаtehnofan.com.ua29 нояб.

“Нова пошта” змінила режим роботи

nk_hauz/-mnfja3pvuqtil-3nwv_.jpg

Тепер у вихідні відділення працюватимуть за новим графіком. Компанія “Нова пошта” попередила про зміну в графіку роботи по суботах і неділях через карантин в Україні. З 28 листопада понад 1000 відділень “Нової пошти” у обласних і великих районних центрах переходять на подовжений графік роботи у вихідні дні. У суботу графік роботи відділень буде продовжений до 18:00. У неділю графік роботи збільшиться на дві години – відділення починатимуть роботу з 10:00 (замість 11:00) і працюватимуть до 18:00 (замість 17:00).

“Ми змінили графік, щоб не створювати черг всередині і перед відділенням і щоб всі клієнти встигли забрати і відправити посилки, вантажі та новорічні подарунки близьким і рідним”, – пояснили рішення в компанії.

Також в “Новій пошті” закликали українців по можливості уникати відвідування відділень в години пік з 11:00 до 13:00 і з 16:00 до 18:00.

Раніше “Нова пошта” оголосила, що закриває частину відділень на карантин і опублікувала повний список. Отримати посилки і переклади в перерахованих поштових відділеннях можна буде в будь-який будній день, крім вихідних через карантин вихідного дня, який ввів Кабмін. Крім того, можна написати заяву з проханням відправити посилку в відділення, яке не закривається на вихідні.

Авторские статьи