Экономикаfakty.ictv.ua23 нояб.

Нові штрафи і пеня за борги: суми і як будуть нараховувати

На початку опалювального сезону у багатьох українців не має тепла в будинках. З наступного року, коли має запрацювати новий закон про житлово-комунальні послуги, споживачі матимуть шанс відстояти свої інтереси. Адже документ дозволяє самостійно обирати компанію-управителя та домовлятися з нею про перелік і вартість послуг.

Водночас закон передбачає плату за абонентське обслуговування. Простіше кажучи, за воду, світло, газ, тепло і їхнє постачання трубами платитимемо окремо. Тож, люди бояться, що насправді викладатимуть ще більше грошей. Особливо ті, хто мають бойлери і не користуються гарячою водою, але абонплату за неї все одно будуть відшкодовувати.

Платити за комуналку краще вчасно, бо вперше узаконено пеню за борги. Правда, її нараховуватимуть з 2019 року. Одна сота відсотка за кожен день прострочки. Сума невелика, при комуналці в тисячу гривень за місячний борг пеня буде 30 копійок. Нагадаємо, українська влада планує впровадити примусову реєстрацію гаджетів та мобільних.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...