Новий податок на інтернет: скільки платитимуть кияни
Экономикаdomik.ua24 апреля 2015

Новий податок на інтернет: скільки платитимуть кияни

У Києві вводять новий податок на інтернет, який інтернет-провайдери традиційно перекладуть на киян. Комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація» планує збільшити платню з інтернет-провайдерів. За таких умов, зрозуміло, що кияни, які користуються мережею інтернет тепер будуть сплачувати набагато більше. На сайті КМДА 1квітня з′явився Порядок користування об’єктами житлового фонду комунальної власності Києва під час зведення та експлуатації телекомунікаційних мереж. Метою декларації є підвищення ефективності використання об’єктів права комунальної власності, створення відповідних умов, з метою ефективного надання послуг населенню у галузі зв’язку та інформаційних технологій і збільшення грошових надходжень до державного та міського бюджетів. «Київжитлоспецексплуатація» з кожного провайдера вимагає сплати 60 копійок за кожну квартиру. Квартир у Києві приблизно 1,53 млн. Є будинки, де своє оснащення розмістили до 20 провайдерів. Отже не важко підрахувати багатотисячні прибутки, від начебто, невеличкої платні у 60 коп! До речі, експерти підрахували прибуток чиновників, від таких дій – майже 50 млн грн. Чиновники запевняють, що діють з ТВ-провайдерами. Але як би не сформульовано було підхід, явним і прозорим залишається те, що величина поборів з інтернетників, складе, приблизно 25 млн грн на рік, а кожен користувач і власник квартири заплатить додатково 17 гривен. Інформація інсайдерів від інтернет-провайдерів теж невтішна: влада столиці планує підняти платню з квартири до 2,70 грн, замість 0,60 коп. Отже чиновники отримають від киян понад 100 млн грн за рік.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Ржавый гвоздь
    24 апреля 2015
    Тоже мне новость! 2,70 грн.! И это на фоне всех остальных "покращень", на фиг об этом вообще писать?
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
А ничего что японцы и немцы РАБОТАЮТ? Потому и живут, а такие как ты на халяву вечно расчитывают.. Потому и нищая..
ера
Елен...раз я тут...и тебе напишу...ТЫ Ж С МОЗГАМИ....подумай...разве может быть хорошо...если "под боком" у России ...эти базы...и зачем они вообще...эти базы???..нафик их... економикой заняться нато...
Елена
Луночка,как бы вам сказать,если человек видит где лучше,туда и идёт,одни думают что там хорошо,другие думают в противоположной стороне хорошо,а кто прав,кто нет , покажет время, Япония и Германия хорошо живут и базы самой лучшей страны имеют на своих территориях и ничего,никто их до нитки не обобрал,не надо слёзы лить, всё Луночка будет хорошо.
ера
как ...написано...до слез...СПАСИБО ЛАРИСЕ...и Вам спасибо, пастырь...
я
10-я стока ...мне не понравилась...переделай...
я
упс...лайк...
Луна-2
Майдан - разделение всех в стране... На ваших и наших-ведёт к войне. Майдан- разрушение нашей основы. Такими как прежде, не будем мы снова.... Прости нас Господь за это зло.... Ведь думали мы..что творим добро..