Обмеження на імпорт курятини з України зняли одразу кілька країн
Экономикаwww.unian.ua31 марта 2020

Обмеження на імпорт курятини з України зняли одразу кілька країн

Відразу кілька країн зняли обмеження на імпорт курятини та продуктів птахівництва з України, введені у зв'язку зі спалахом пташиного грипу у Вінницькій області в січні.

Про це повідомляється на сайті Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. "Зокрема, станом на 30 березня зняли обмеження по території України Ірак і Сінгапур; визнали зонування 25 км Об'єднані Арабські Емірати; визнали зонування, застосоване компетентним органом України (10 км) – ЄС, Ізраїль, Молдова; визнали регіоналізацію (обмеження на територію області) – Азербайджан, Вірменія, Австралія, Казахстан, Саудівська Аравія, Кувейт", - сказано в повідомленні.

20 січня цього року ветеринари зафіксували перший з 2017 року випадок пташиного грипу в Україні – на агропідприємстві у Вінницькій області. В результаті фахівці знищили понад 100 тисяч голів домашньої птиці. 23 січня Європейський Союз тимчасово призупинив імпорт з України м'яса і м'ясної продукції з птиці у зв'язку зі спалахом пташиного грипу. Аналогічну заборону ввели ще понад 10 країн, в тому числі Японія, Південна Корея, Азербайджан, Вірменія, Молдова та інші.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.