Экономикаbudport.com.uaSep 11

Обсяг перевезення будівельних матеріалів Дніпром за 8 місяців збільшився на 94,3%

nk_hauz/zoW_rvS7R.jpeg

Загалом обсяг вантажоперевезень Дніпром за 8 місяців збільшився на 2,1 млн тонн

Обсяг вантажоперевезень

Дніпром зростає

Обсяг перевезень основних вантажів по Дніпру в січні - серпні 2021 року збільшився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 34,4%, або на 2,1 млн тонн.

Про це з посиланням на дані Річкової інформаційної служби водних шляхів України повідомляють Порти України.

"Обсяг перевезень основних вантажів (зернові, металопродукція, нафтопродукти, будівельні матеріали та інші вантажі) по річці Дніпро в січні - серпні 2021 року збільшився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 34,4%, або на 2,115 млн т - до 8,255 млн тонн", - йдеться в повідомленні.

При цьому перевезення будівельних матеріалів збільшилося на 94,3% - до 5,772 млн тонн, а транспортування зернових, металопродукції та нафтопродуктів скоротилося.

Перевезення контейнерів у січні - липні 2021 року не здійснювалися.

Нагадаємо, за даними Адміністрації морських портів України, за січень - червень 2021 року вантажні перевезення по Дніпру склали 5,46 млн т; це на 63,9%, або на 1,9 млн тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

💬 Последние комментарии
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Весёлый Роджер
Ну конечно надо тут пиСдить о проблемах России, проблемы продажи газа с профитом у 2800% у щирых скакунов вже ныма! 75% промышленности тоже нЫма, а Шмуля всё уводит народ на другие темы - як правильно писати "в", чи "на". Правильно Шмуля "на" - так що пошёл ты тварь НА фуй! Опять ПЕРЕМОГА!!! Сала Амерыке! Пропа_хандонам хунты Сала! «Днепровский трубный завод признан банкротом…»
Авторские статьи