Экономикаagronews.uaJun 8

Одеські фермери оцінили збитки від посухи у 570 млн грн

nk_hauz/-m9eyv_rhqlric-iezrf.jpg

Аграрії Татарбунарського району Одеської обл. надали 235 актів про втрату врожаю внаслідок засухи, сума яких складає 572 млн 399 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Татарбунарської РДА.

«До райдержадміністрації надійшло 235 актів обстеження та списання загиблих площ посівів. Повні пакети документів зібрали 59 сільгосптоваровиробників на загальну площу — 34597 га, сума завданих збитків становить — 572,39 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили у РДА, для отримання допомоги, сільгосптоваровиробникам потрібно буде зібрати, зазначений в Алгоритмі пакет документів, який визначить збитки і підтвердить факт стихійного лиха. Наразі проводиться робота по збору матеріалів сільгосптоваровиробників для їх подальшого узагальнення та надання для експертного висновку до Одеської обласної державної адміністрації.

«Станом на 28.05.2020 року зібрані пакети документів направлено до Одеської обласної державної адміністрації, відповідно до порядку використання коштів, затвердженого Постановою КМУ від 29.03.2002 року № 415», — повідомили у Татарбунарській РДА.

💬 Последние комментарии
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!
Каменяр
Росія розірвала добросусідські відносини, і за "правом старшого брата" ВЧИНИЛА ЗБРОЙНИЙ НАПАД і ПОГРАБУВАЛА український народ, ув'язнила тисячі людей в Криму та на Донбасі, тисячі людей покалічила фізично і духовно. І це не тільки в Криму, але і в Росії і на Донбасі.