Одна з найбільших криптовалютних бірж виходить на український ринок
Экономикаmind.ua08 ноября 2019

Одна з найбільших криптовалютних бірж виходить на український ринок

Одна з найбільших криптовалютних бірж Binance і Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про взаєморозуміння з метою спільної співпраці у формуванні позиції щодо встановлення правового статусу віртуальних активів в країні. Про це йдеться у блозі компанії. Binance також допоможе розробити прозорі та ефективні механізми передачі прав на будь-які віртуальні активи чи валюти за допомогою технології blockchain, а також вигідні умови для інвестицій та бізнесу в Україні.

У межах угоди про співпрацю Міністерство цифрової трансформації України та Binance створять робочу групу з розробки стратегії впровадження технології blockchain та створення нового ринку віртуальних активів та віртуальних валют в Україні. «До кінця цього року Міністерство цифрової трансформації разом з членами парламенту та представниками компаній планує завершити роботу над відповідними законопроектами і представити їх нашому парламенту. Міністерство має намір створити комфортне і конкурентне середовище для криптоіндустріі в Україні, – заявив міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров. – Підписавши меморандум з Binance, ми відкриваємо Україну для однієї з найбільших криптовалютних бірж в світі і дозволяємо Binance легально почати тут свій бізнес». «Легалізація криптовалют і відповідне прийняття прогресивного законодавства в цій сфері може стати одним з ключових чинників стимулювання позитивного зростання української економіки, а також залучити додаткові інвестиції в країну. Ми пишаємося тим, що є частиною планів Міністерства, і сподіваємося, що наш глобальний досвід внесе свій внесок в регулювання криптовалют в Україні, одночасно задовольняючи потреби громадськості та бізнесу», – сказав глава Binance Чанпен Чжао. Як повідомляє ain.ua із посиланням на керуючого партнера юридичної компанії «Юскутум» Артема Афяна, Binance має намір до кінця року відкрити в Україні офіс. «У них в планах – зайти сюди до кінця року, відкрити юрособу і оперувати в рамках нового законодавчого поля. Ми представили їм законопроект про криптовалюти, і вони побачили, що з такими нормами працювати на українському ринку буде комфортно. Згодом в Україну може перейти частина світових транзакцкій (блокчейн-хабів)», – зазначив він.

1 комментарий

Написать комментарий
  • вован
    08 ноября 2019
    Фсемирный лахатрон ! У кого там подматрасник исчо амерофскими ассигнациями набит ?...
    Ответить
💬 Последние комментарии
кипчак
Жали, жали США долго пружинку, а расправляется она быстро и больно. Достанется не только виновным, но и всем их союзникам. Законы физики и общества не обойти, как не крути-верти.
123
Таких сук надо сначала вешать, а потом расстреливать из пушек.
Елена
Жухрая играл, Фёдора Жухрая в фильме "Как закалялась сталь."
гость
Заладили: надо впустить комиссию. 1. Кто вас туда впустит? 2. А почему Кикнадзе и прочие уверены, что им всё так и покажут? И с чего взяли, что лаборатория хорошо сработала против нового коронавируса? А может, она хорошо сделала вирус?
Елена
Да Луночка и она там из якогось сэла, поэтому-то так себя и ведёт,Степанков,который Жухоая играл тоже на старость лет ,до смерти в национализм ударился,муж он её был,это кто не знает,а я любила Как закалялась сталь,книга то не очень,а кино да,сила.Америка с нами ,Америка нам поможет.
Елена
А дураков везде много,каждый в этом мире пытается приспособиться,а кто сказал что дураки ленивые, дураков работа любит,ха,да и использовать их многие пытаются,хотя всё таки дураком управлять полностью нельзя,видела в жизни косящих под дураков,поверьте те ещё поцы,умные хитросделыши,я бы так их охарактеризовала,а вот Роджер и вправду дурачок,прикидывающийся умным,ха,раз я то кино смотрела,то и в теигоды жила,ха,а я может Чарли Чаплина любила смотреть,то что из этого?ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Луна-2
Ада Роговцева - перевертыш -у нее оказывается фамилия не Роговцева - чисто русская -а не поверишь-Роговець -именно так с мягким знаком в конце .Когда-то секретарь партийной ячейки в театре Русской драмы.Теперь ярая защитница оуновцев и добровольцев Вот такие перевертыши и продали весь СССР, ПО которому ты так скучаешь.