Экономикаme3.com.ua11 мар.

Оновлені санітарні правила забудови забороняють нове будівництво за рахунок парків

Набули чинності зміни Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджені наказом № 952 Міністерства охорони здоров'я ще в травні 2018 року. Нові правила, зокрема, забороняють нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та реставрацію об'єктів за рахунок території парків, водних акваторій тощо. Відповідно до документу територія санітарно-захисної зони не повинна розглядатися як резерв нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів підприємства і розширення заселеної території. Розміри санітарно-захисних зон для нових видів виробництв, підприємств та інших виробничих об'єктів з новими технологіями, а також зміна цих зон затверджуються Головою Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів на підставі результатів державної санітарно-епідеміологічної експертизи відповідних матеріалів. Прибережна захисна смуга уздовж морів, морських заток і лиманів входить у зону санітарної охорони моря і може використовуватися лише для будівництва військових та інших оборонних об'єктів, об'єктів "зеленої енергетики", об'єктів постачання, розподілу, транспортування енергії, а також санаторіїв, дитячих оздоровчих таборів і інших лікувально-оздоровчих закладів з обов'язковим централізованим водопостачанням і каналізацією, гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд. У межах пляжної зони прибережних захисних смуг забороняється будівництво будь-яких споруд, крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних. Санітарно-захисні зони каналізаційних очисних споруд продуктивністю понад 280 тис. куб. м. на добу встановлюються на підставі розрахунків розсіювання газів з неприємним запахом, розташування об'єктів, рози вітрів та інших факторів, але не менше ніж 500 м. Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів включають основні гігієнічні вимоги до планування і забудову як нових, так і існуючих міських і сільських поселень України, їх санітарного упорядкування та оздоровлення.

💬 Последние комментарии
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.
кипчак
Вчера Сергей Михеев потряс присутствовавших на передче у Соловьева кратким, но содержательным и доходчивым выступлением о роли украинцев в мире и как для достижения своей цели их используют США. Лучше не скажешь и не сформулируешь.
кипчак
И не такие воинственные блин с кулебякой пропадли на морозных просторах. Пока целыми ноги унести никому не удлось.
------
АДКБ чтото было но для войны мало.
Елена
А как же я , верная холуйская морда? Меня москалям оставляют ?
О, УКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ уКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ, И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!