Оновлений м’ясопереробний завод планують відкрити в Краматорську
Экономикаmeat-inform.com10 августа 2019

Оновлений м’ясопереробний завод планують відкрити в Краматорську

Минулого місяця у Краматорську на Донеччині почалося відновлення м’ясопереробного заводу, який був законсервований з 2012 року. Модернізація підприємства закінчиться наступного року. Завдяки запуску заводу в місті з’явиться близько 100 нових робочих місць. Будівельні роботи з відновлення підприємства почалися в липні. “Зараз на КМПЗ проводиться повний демонтаж старого обладнання, вентиляційних систем, електроліній. Наразі, стоїть завдання: повністю очистити приміщення від металобрухту і підготувати їх до прийому нової техніки. Згідно з планами нового власника, на підготовлених площах буде встановлена новітня німецька технологічна лінія по перероблюванні й випуску широкого асортименту м’ясних виробів. Очікується, що відроджений КМПЗ дасть роботу колективу загальною чисельністю до 100 осіб”, – повідомляється на Національному промисловому порталі. Хоча точна дата введення в експлуатацію модернізованого м’ясопереробного заводу в Краматорську поки невідома, у місті повідомляють, що підприємство почне повноцінно працювати вже у 2020 році. Відновлення промислового об’єкта почалося після того, як він перейшов у власність холдингу, що об’єднує птахокомплекси в Олександрівці, Шабельківці, Дмитрівці та Слов’янський м’ясокомбінат.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Спасайся кто может
Не надо Спасибо. Себе оставьте Джавелины. Нам консервами помогайте.
гость
....Для Украины были,есть и будут врагами.Это о жителях Донбасса.При чем тут зомбирование??
Странные вы
И шо? А у меня участок в Днепропетровской области, вид красота, на работающий карьер. И забора нет, накер.
АхАх
))) в точку и похоже это аксиома
Свідомий
Вообще в .опу лягушатников. Ниче не умеют делать. Только багеты. А так кто будет читать задумайтесь, знаете ли вы хоть одну компанию французскую которая бы не делала Йогурт или трусы в Китае под своей торговой маркой. Миру они только "французский насморк" смогли передать. А Мусье сидят и .издят о правильном поведении, а если плохо себя вести будете то будет вам а та та и башню Эйфеля не увидите. Мусье да пошел ты в ЛУВР.
Изыди
Он просто Фашист, при этом, с детства. И при этом ..д. гремуче-вонючая смесь получилась. Наверное если кого то за день не замучал корчится в агонии. БЕС.
ГЫ
САУРОН ДРАКУЛОВИЧ ВОССТАЛ. НА КОЛ ЕГО. А Вообще этого клопа давно пора прибить.