Экономикаfbc.ua15 июн.

ОПЕК+ може збільшити видобуток нафти на тлі зростання ціни

nk_hauz/-mcax0o_9vcqmgngclwp.jpg

Міжнародне енергетичне агентство звернулося до країн ОПЕК+ з проханням пом’якшити політику обмеження видобутку нафти та нарощення її виробництва на тлі підвищення цін на ресурс та зростання світового попиту.

Сьогодні вартість нафти марки Brent на торгах підскочила до рекордних з квітня 2019 року 73,5 доларів, WTI – до рекордних з жовтня 2018 року 71,6 доларів за барель.

Фахівці пояснюють, що підвищення ціни обумовлене загальним відновленням світової економіки та перспективою підвищення попиту на паливо разом з прискоренням кампаній щеплень від коронавірусу у розвинених країнах. Повідомляється, що деяке зняття карантинних обмежень пришвидшило темпи відновлення руху авто- і авіатранспорту у Північній Америці та Європі.

На настрій ринку позитивно вплинуло і рішення країн-учасників саміту «Групи семи» передати 1 мільярд вакцин бідним державам.

Нагадаємо, що «Укрнафта» знизила видобуток нафти та газу. Як випливає з пресрелізу компанії, на 23,8 тисячі тонн було знижено обсяг видобутку нафти й конденсату (4,7%), та на 43 млн кубометрів газу (10,8%).

Також ми писали й про те, що «Укрнафта» заявила про готовність забезпечити ринок бензином в разі дефіциту.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!