Экономикаglavcom.uaOct 13

Ощадбанк потребує докапіталізації на понад 6 млрд грн

nk_hauz/xNiRCjvnR.jpeg

Кабінет міністрів схвалив стратегію розвитку Ощадбанку на 2021 – 2024 роки Державному Ощадбанку доведеться наростити власний капітал з нинішніх 21,6 до 28 млрд грн до 2024 року. Це випливає зі стратегії розвитку Ощадбанку на 2021−2024 роки, нещодавно затвердженої Кабміном. За даними Міністерства фінансів, Ощадбанк повинен прагнути досягти чистого прибутку в розмірі 4,2 млрд грн при прибутковості капіталу в 15%. Відомо, що показник рентабельності капіталу (ROE, return on equity) розраховується як відношення чистого прибутку до величини власного капіталу і показує віддачу на вкладені інвестиції. Відповідно, маючи в своєму розпорядженні значення ROE і прибутку нескладно вирахувати розмір капіталу. Він повинен скласти 28 млрд грн. Держбанк може капіталізуватися за рахунок платників податків та/або заробленого прибутку. За 2020 рік Ощадбанк заробив 2,8 млрд грн чистого прибутку і повинен був виплатити державі 833 млн грн дивідендів. Прибуток Ощадбанку за вісім місяців (січень-серпень) поточного року становить всього 750 млн грн. Якщо порівнювати прибуток за підсумками першого півріччя, то в поточному році він усемеро менший, ніж за аналогічний період 2020 року. Зазначимо, що Ощадбанк востаннє автоматично продовжив дію платіжних карток переселенців. У банку нагадали, що продовжують перевипуск карток за графіком та доставляють їх до відділень. Раніше повідомлялося, що державний Ощадбанк з 1 жовтня закриватиме поточні та депозитні рахунки, операції за якими не здійснювалися протягом трьох років і більше. Раніше Нацбанк опублікував рейтинг найнадійніших банків України. До слова, Антимонопольний комітет оштрафував Ощадбанк за купівлю рибного ярмарку.

💬 Последние комментарии
Зри в корень
Этому додику и в голову не приходит, что при проектировании учитывали и такую возможность? Они там все больные на голову, как Грета? Тенденция однако.
Елена
А нечего жаловаться, социализма нет,ты этого хотел,ты жто получил, капитализм российский хуже и убогее западного,вот чем я руководствуюсь, лучше быть с лучшими,чем те которые сами не знают чего хотят,кроме денег.
123
Проблема АЭС не только техническая, их финансово и политически убивают уже много лет.
Юрий
Интересно, а когда построили Киевскую АЭС? Ночью, наверное
Антиелена
Великий палаточный городок под Лос-Анжелесом или Нью-Йорком ждет тебя!
Антиелена
Не будь США - не было бы антиконституционного переворота! А знать тебя... грех смеяться над убогими!
Антиелена
Ну как ничего подобного? Ну ты Ленка-белка чем руководствуешься? Красивой картинкой фасада гейропы? Есть еще обратная сторона - соотношение доходов и расходов домохозяйства (иметь ребенка если работает один не получится), стоимость медицины запредельна, 80% населения в арендованном жилье (тебе, сука, за бесплатно отдали через приватизацию?)... Вон, бывшие знакомые приезжают из Германии сюда зубы лечить, ибо дешевле. А воруют там не меньше нашего!!! Ты, дура майданушная, лучше бы молчала!