Экономикаagroreview.com18 окт.

Основною причиною подорожчання стало сезонне скорочення пропозиції огірка в українських господарствах

nk_hauz/-mjpw5mswol_xqrrnzhg.jpg

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту EastFruit, на поточному тижні в Україні знову почав дорожчати тепличний огірок. Основною причиною подорожчання стало сезонне скорочення пропозиції огірка в українських господарствах. Також підтримку цінам надає відсутність конкуренції з боку імпорту та вельми високий попит місцевих оптових компаній і роздрібних мереж.

В умовах ситуації, що склалася виробники отримали можливість і далі підвищувати відпускні ціни на огірок. Сьогодні вони відвантажують дану продукцію по 8-15 грн / кг ($ 0,28-0,53 / кг), що в середньому на 41% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Крім того, в цьому сезоні багато українських комбінатів відмовилися вирощувати огірки другої сівозміни, або скоротили площі під ними на користь томатів, що також надає підтримку цінам в даному сегменті.

Проте, варто відзначити, що навіть після такого істотного зростання цін, сьогодні тепличні огірки в Україні коштують в середньому на 35% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. У той же час, на думку представників тепличних комбінатів, очікувати змін цінових тенденцій в даному секторі найближчим часом не варто.

💬 Последние комментарии
Отож
Яка там "злука",коли Петлюра віддав дяхам здоровенний шмат України!!!
Луна -2
Российско -украинская война -вопрос - и где ты ее видишь? Была бы настоящая война - то Украину бы уже давно захватили .Даже не взирая на холода .Только один десант выслали бы в Киев и все - все остальные бы сдались А ТАК НУ КАКАЯ ЖЕ ЭТА ВОЙНА -Всего лишь на диване с пиком в руке.
е
ты о себе?))) так и есть, что НЕ ВЫГОДНО не замечаешь и ИГНОРИРУЕШЬ ВСЕ вопросы по ТВОИМ утверждениям на этот счет....а про то КАК ты обслуживаешь морячков под мостами только ленивый не знает...
999
Еще один факт из истории.В древней Спарте женщинами вообще пренебрегали. Более,чем в остальной Древней Греции,где каждому мальчику назначали взрослого мужчине-ментору. Который его воспитывал в условиях педофилии. Процветала и лесбийская любовь,воспетая поэтессой Сафо с острова Лесбос.
е
ты лично в ней участвуешь? хотя о чем я.. ты ж ССЫКЛО ДИВАННОЕ с энурезом и диареей...
е
Зеркало дать? ЧИТАЙ СВОЙ комментарий в мой адрес! Не нравится то что я написал? так я просто ПОВТОРИЛ твои слова в мой адрес))
Елена
Они там одно вижу, другого что не выгодно не замечаю,кривые на один глаз,а у Роджера мышиный, только сзади,хе.он им деньги на Мальтах зарабатывает.