Экономикаa7d.com.uaAug 22

ОВОЧІ БОРЩОВОГО НАБОРУ ПОДЕШЕВШАЛИ

Kurkul.com разом з FRESHBOT продовжують слідкувати за змінами цін на ринку овочів та фруктів. Ціни на овочі борщового набору нині досить доступні й передумов до їх швидкого зростання поки немає. Спекотна погода в середині літа, на думку експертів, знищила частину посадок пізніх овочевих культур, що призведе до зростання цін і невеликого дефіциту взимку. Капуста Ціни на капусту білокачанну за останній тиждень подешевшали ще на 5-7% і на сьогодні в супермаркетах покупцям пропонують її за цінами 5-6 грн/кг, а фермерам з полів гуртові покупці платять від 2,5 грн/кг до 3,7 грн/кг.

На думку експертів FreshBot ціни на капусту після масового збирання протримаються низькими не більше кількох місяців, після чого гравці ринку з якісним зберіганням будуть диктувати ціни. Картопля Сезонне зниження ціни на картоплю, в період масового збирання, як і передбачалося, ознаменувалось різким зниженням. За останні кілька днів, картопля впала в ціні на 30-35% в залежності від регіону і сьогодні виробникам платять від 2,5 грн/кг до 3,5 грн/кг. У супермаркеті доведеться залишити за кілограм не менше 5,5-6,0 грн.

Черговий спад цін передбачається в період, коли активно розпочнуть копати картоплю західні регіони і дрібні господарства у яких відсутні резерви для тривалого зберігання. Морква Після перебоїв з наявністю на прилавках супермаркетів, а також небувалих для цього періоду цін, в 18-22 грн/кг, морква за останній тиждень подешевшала майже вдвічі. Сьогодні за кілограм товарної моркви покупці платять в магазинах від 8 до 10 грн, а надії на великі прибутки потрібно притримати до середини зими, коли знову буде відчутний недолік якісного продукту і включиться експорт у країни не тільки СНД, але і ЄС.

Буряк Борщу не борщ, без буряка... Цей овоч ніколи не відрізнявся високою ціною для покупців, а на даний момент ціни впали на 13-15% і тримаються в роздрібній торгівлі в діапазоні 6,25-7,10 грн/кг, а на гуртові партії можна отримати від 3,5 до 4,25 грн/кг.

Дотримати до квітня-травня — саме тоді можна буде отримати топ ціну за буряк і не тільки на експорт, а й на внутрішньому ринку.

💬 Последние комментарии
Гость
А как же "мельницы" электрические? Все? Тогда педальные поезда...
антиПетя
И все никак, да, Петя? Слов новых не выучил?
антиПетя
Петруха, тебя и ковид не берет...
Гость
Еврожид... во, непотопляемый
Гость
Безгаз, безвиз, безгрош... логично...
кипчак
После того как на Украине перестали практиковать интеллектуальные телепередачи, помоечный уровень интеллекта нардепов в порядке вещей. Чем больше третьяковых и арахамий, тем ближе Украина к НАТО - там ценят безмозглых, жестоких, малограмотных мизантропов.
кипчак
В этом же духе передает украинский характер и Б.Лепкий в своей исторической повести "Полтава". Уж насколько украинский патриот, а не погрешил против истины, когда описывал, что как к Петру I , так и к Мазепе приходили людишки, желавшие доносами, клятвами в верности заполучить нивы, леса, пруды, мельницы или денежку, а также "щедро обсипували своїх сусідів та супротивників пудозрами й наклепами усякими, предкладали свої послуги найріжнішого роду і тільки дивилися, щоб вийти з гетьмнського двору не впорожні". Устойчивы оказались традиции, нравы и пути к поражению.