Экономикаagri-gator.com.uaFeb 25

Озимим культурам на Миколаївщині шкодить зерновий кліщ

nk_hauz/-m0ro-ndopnqdgbcar1g.jpg

При обстеженні озимих зернових культур у Вітовському районі на Миколаївщині на деяких посівах було виявлено імаго зимового зернового кліща.

За даними Держпродспоживслужби, це відносно новий шкідник, оскільки його поява і шкідливість фіксуються лише останні 5-6 років.

За результатами обстеження посівів шкідник обліковувався на 10% площі, 3% рослин були уражені за середньої чисельності 3-5 екз./рослину.

«Кліщі розривають епідерміс листя і харчуються клітинним соком, що містить хлорофіл. На листках утворюються сіруваті плями, прикоренева частина темніє, в посіві такі рослини, в залежності від розвитку, виглядають срібно- сірими або жовтуватими. Рослини в’януть і пізніше висихають», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за таких умов врожайність культур може бути знижена практично вдвічі. При цьому, весняні пошкодження нерідко відносять до вимерзання.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля Сруль - сраный дедуль! Ты чаво с вопроса соскочил? ЭЙ, отвечай дэбил!!! Таки кто же убил евреев до прихода немцев у самом украинском щиром Львыве?
Каменяр
З розіпятого малюка кров пити - це звичайна справа для високодуховних великоросов, майже подвиг...
е
Елена, ну что же ты??? Не стесняйся, поведай своё высокоученое мнение))))
Елена
Всё от безнаказанности,от неё.А Роджер сучий потрох,не знаю что жто,но это он,хе, кушай козлослик,жри , надеюсь твоё брюхо получило то что хотелр,это после то голодных советских времён,да кАзлина?пух ты тогда с голодухи,умирал?тварюка.
е
Елена, где же твои высокоумные комментарии на тему что газ вообще не нужен и его можно не покупать??? Это ж тебе морячки под мостом рассказали...
Елена
Реальная экономика, финансовая или сферы услуг, всё там считается ВВП
УПС
ГЕЙТСЫ ИНВЕСТОРЫ ВОЗ. Это частная лавчонка. которая не несет никакой пользы увы.