Озвучено прогноз щодо виробництва молока в Україні та світі
Экономикаagronews.ua9 дней назад

Озвучено прогноз щодо виробництва молока в Україні та світі

Китайський ринок все ще підтримує попит на імпорт сухого молока. Цей ланцюжок працює поки що без суттєвих змін. Повідомляє міжнародна аналітична мережа IFCN.

Не фіксується і зменшення попиту на сухий молочний протеїн.

Натомість у всьому світі значно скоротився ринок громадського харчування. Споживачі або відмовилися, або знизили походи в заклади громадського харчування.

Виробників молока підтримує високий попит у великих мережах торгівлі. Наприклад, у ЄС, зокрема на півночі союзу, у традиційно молочних країнах, таких як Данія, робота фермерів здійснюється в звичайному режимі.

Незважаючи на зупинку сегмента громадського харчування, в супермаркетах попит на молочну продукцію дуже високий, тому данські виробники коректують / збільшують виробництво. Погода для тваринників сприятлива, зростанню виробництва сприяє рання весна.

Таку ж модель подальшого розвитку подій у сфері молочного виробництва фахівці вбачають і в Україні. Скорочення громадського харчування ймовірно компенсує достатньо високий попит на готові молочні продукти та молоко у роздріб. Активізується також продаж молочних продуктів через інтернет та безпосередньо з доставкою від фермерів до споживачів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот многие меня тут осуждали, когда я призывал голосовать за Петю. А получается, я был прав, быстрее бы этот режим у вас рухнул. А это новое затуманивание глаз, а-ля президент Голобородько, тильки для тупых селюков прокатило – поверили. Вот же у вас создали тупое стадо – 75% поверили!!! Эх, ну нет слов! Ну протянет это какое-то время до новой диктатуры, там ыщо другого тай ыщо протянут. Иными словами – не бачить вам нормальной житти вже НИКОГДА! Можете обижаться на мэнэ, но я ны маю нычого личного, тильки констатация фактив! Ось воно як пановэ эуропейцы!
------------
буйность патриотов это игра по сценарию и патриоты у нас артисты клоуны.
--------
результаты референдума подделают. Как и проценты зе во втором туре.
---------
Главной национальной идеей должна быть не мова а средства производства ---земля заводы в чьих руках.Атак под жидовский лохотрон сдали свою землю .
--------------
на селах нет физически кому воевать
----------------
разыграли лохотрон сионисты
Весёлый Роджер
Эт точно - самое время! Уси разом спиваем!!! ***«Гимн Уж вмерлої Укpaїні»*** Ocь yж вмеpлa Укpaїнa, ні Слaви - Нiвoля, Ocь нaд нaми, тyпoвiми, уcміхнетьcя дoля. Згинyть нaші cбеpіженьки, як poca нa coнці. Зaпaнyют нaмі ляхи y чужій cтopoнці. Пpиcпів: Дyшy й тілo ми пpoдaли caтaне ypoдy, І зaбyли щo ми бyли, кoзaцькoгo poдy. *** 2015 (С)