Озвучено прогноз щодо виробництва молока в Україні та світі
Экономикаagronews.ua22 марта 2020

Озвучено прогноз щодо виробництва молока в Україні та світі

Китайський ринок все ще підтримує попит на імпорт сухого молока. Цей ланцюжок працює поки що без суттєвих змін. Повідомляє міжнародна аналітична мережа IFCN.

Не фіксується і зменшення попиту на сухий молочний протеїн.

Натомість у всьому світі значно скоротився ринок громадського харчування. Споживачі або відмовилися, або знизили походи в заклади громадського харчування.

Виробників молока підтримує високий попит у великих мережах торгівлі. Наприклад, у ЄС, зокрема на півночі союзу, у традиційно молочних країнах, таких як Данія, робота фермерів здійснюється в звичайному режимі.

Незважаючи на зупинку сегмента громадського харчування, в супермаркетах попит на молочну продукцію дуже високий, тому данські виробники коректують / збільшують виробництво. Погода для тваринників сприятлива, зростанню виробництва сприяє рання весна.

Таку ж модель подальшого розвитку подій у сфері молочного виробництва фахівці вбачають і в Україні. Скорочення громадського харчування ймовірно компенсує достатньо високий попит на готові молочні продукти та молоко у роздріб. Активізується також продаж молочних продуктів через інтернет та безпосередньо з доставкою від фермерів до споживачів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.