Экономикаagronews.ua3 июл.

Озвучено, скільки ділянок продали в перший день після відкриття ринку

nk_hauz/-mdcbgoytl2o_wfxffas.jpg

За перший день роботи в Україні ринку обігу сільськогосподарських земель, який офіційно стартував 1 липня, було продано 3 ділянки сільськогосподарського призначення. Про це під час виступу у Верховній Раді повідомив міністр агрополітики Роман Лещенко.

“За даними Державного реєстру прав на нерухомість, на 1 липня на підставі договорів купівлі-продажу зареєстровано право власності на землю сільгосппризначення в обсязі 61 угоди, з них три підпадали під мораторій. Тобто на всю країну у нас відбулися три угоди підмораторних земель сільгосппризначення”, – пояснив Роман Лещенко.

Також за його словами, за вказаний період були відчужені 40 земельних ділянок, які не підпадали під мораторій, оскільки перебували на правовому титулі “особисте селянське господарство”.

Окрім того Міністр зазначив, що в останній день перед запуском ринку землі в реєстрі проходили десятки угод між юридичними особами, тобто фактично існував нерегульований тіньовий ринок землі.

💬 Последние комментарии
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.
-----
«Платіжка за тепло в Києві зросла майже на 20%!!!»