Экономикаwww.ukrinform.uaJun 6

Пандемія не вплинула на міжнародні резерви — Нацбанк

nk_hauz/-m94-voxaippbo-kgfhf.jpg

Україна зберігає пристойний рівень міжнародних резервів попри пандемію.

Про це повідомляє пресслужба Національного банку України у Facebook.

"На початок червня наша подушка безпеки налічувала 25,4 млрд дол. США. Це фактично стільки ж, скільки мали на початку року", - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначають, що уряд успішно пройшов піковий період виплат за державним боргом у травні, розрахувавшись за усіма передбаченими зобов’язаннями як перед внутрішніми, так і зовнішніми кредиторами.

Водночас Національний банк продовжував викуповувати валюту в резерви, користуючись сприятливою ситуацією на валютному ринку. Результат інтервенцій у травні – плюс 661 млн дол. США.

Як повідомляв Укрінформ, міжнародні резерви України у квітні зросли майже на 0,8 млрд дол. США та станом на 1 травня становили 25,7 млрд дол.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.