Экономикаfbc.ua16 мар.

Пандемія та локдаун істотно вплинули на бізнес

nk_hauz/-mvs4su4gc8pycvpbt30.jpg

Локдауни 2020-го року не тільки суттєво вплинули на роботу дрібного бізнесу, а й змінили фах низки підприємців, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Зокрема, лідерами зростання кількості фопів стали кур’єрські послуги, IT та хатні роботи. При цьому найчастіше фізособи-підприємці реєструвалися як праціники саме IT сфери – тож у 2020-му було відкрито 36,5 тисяч ФОПів. Кур’єрські послуги додали 2800 ФОПів, загалом же їхня кількість зросла на 353%. А домашньої прислуги побільшало на 263 ФОПи, що більше на 63,7%.

Але за 2020-й є ті, хто був вимушений закритися. Так, підприємці, що займаються оптовою торгівлею, закрили 5 668 бізнесів: їх стало менше на 5%. Припинили діяльність 2689 ФОП у сфері радіо та телебачення та 2 282 у авіації — це по 13% підприємців. Заклади громадського харчування не увійшли в топ постраждалих сфер. За даними аналітиків, не зважаючи на те, що під час першого жорсткого локдауну кафе та ресторани втратили до 80% своїх обігів, зараз вони майже повернулися до показників початку 2020 року. За рік лище 1 відсоток підприємців у сфері громадського харчування припинив існування.

Раніше повідомлялося, що за оновленими даними Міністерства охорони здоров’я, до «червоної» зони карантину потрапили чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Не думаю чтобы вернулись .Для того , чтобы вернуться нужно вначале взлететь, а если не получится, и взлетишь ты на воздух ....Да и возвращаться -зачем ?ОНИ же своих забрали, а туземцы -вы как хотите - хоть на своих двоих , через границу прорывайтесь .
Луна -2
Конечно же с собаками,как в самолете из Кабула .Да не забудьте еще, огородить место для стоянки будущего самолета- а то еще украинские власти захотят сбежать и родичей своих прихватят...Будет вой почище, чем в Афганистане
Гость
И ДОБАВЛЮ - С КОШЕЛЬКА ПОРОШЕНКО И ЗЕЛНСКОГО! ПУСТЬ ОНИ ВЫПЛАТЯТЬ ДО КОНЦА СВОИХ ДНЕЙ, ЗА ЧТО ПЛАНОМЕНО РАЗВАЛИВАЛИ И РАЗВОРОВАЛИ УКРАИНУ!!!
Гость
О?! Тогда НЕ С МОИХ КОШЕЛЬКОВ, А С ТВОИХ, ЗЕЛЕНСКИЙ!!!!
Гость
Да, да.. пусть ЗАБЕРУТ С СОБОЙ БИОЛАБОРАТОРИЮ И ТЕСТИРУЙТЕ НА АМЕРИАНЦЕВ! !!!!!!!
Весёлый Роджер
Ну таки - гондольер чи гандонер? Чи просто МУДАК? ЭЙ тварь отвечай?
Беня К
Долги отдают только трусы.