Экономикаgreenpost.uaOct 2

Пасічники отримають майже 100 млн гривень компенсації від держави

nk_hauz/-mia5tt6vaanfruyh13h.jpg

Мінекономіки очікує, що аграрії до кінця 2020 року використають всі кошти, виділені з бюджету на підтримку бджільництва на цей рік. Повідомляє пресслужба міністерства. Повідомляється, що на сьогодні кількість заявок на отримання дотації на бджолину сім'ю в розмірі 200 гривень досягла майже 9 тис.на загальну суму 96 млн грн.

При цьому обсяг заявок на отримання дотацій на утримання великої рогатої худоби – лише 285 на суму 44,8 млн грн за 8968 корів (по 5 тис.грн на одну голову ВРХ).

«Проміжні результати по бджолосім'ям показують, що будуть використані майже всі заплановані на цей напрямок кошти. Разом з тим, очікувані результати щодо великої рогатої худоби нижчі, ніж передбачалося», - наводяться слова заступника міністра Тараса Висоцького.

Відзначається, що остаточні результати за цими напрямками Міністерство отримає через кілька тижнів після обробки всіх документів і формування реєстру одержувачів дотацій. Крайній термін подачі заявок за цими напрямками - 1 жовтня.

Також в Мінекономіки нагадали, що терміни подачі документів за іншими напрямами державної підтримки тривають, і у відомстві сподіваються, що нею скористається максимальна кількість сільгоспвиробників.  

💬 Последние комментарии
о чем говорил Путин с Эрдоганом
президент Турции Эрдоган рассказал Путину, как его дед 20 лет подряд чпокал Украинуку Роксолану и её нащадков, а потом всех убил и выкинул собакам
Елена
Да и нафиг,были бы любыми женами черных абреков, тоже б..ть счастье, Роджер к примеру за 10 копеек отдаётся и ничего,не жалуется на житуху, попивает кофе парижский,полоскает таким образом рот , известно от чего,хе.
Луна-2
Согласна.Берендеи -реальный народ .
Луна -2
О насмешил, милок,ТАК ВОТ ЧУРКА - ЭТО ТЫ -БЕЗГРАМОТНОЕ, НЕ ЗНАЮЩЕЕ ИСТОРИЮ СВОЕЙ СТРАНЫ ,СУЩЕСТВО ...китайцы построили стену не против России. тогда ее не было на свете ,когда появился Китай.Россия начала расширяться в 16 веке. учи историю, сынок
килим & жара
Путин взял в плен 20 украинских моряков, которые хотели продать пиратам свой дырявый контейнеровоз
Утиные истории
Твой бред про болгар я комментировать не буду... Так что можешь остоваться при своем мнении.
06исрани Шаровари
Луна -2, потому что замерзающая и голодающая Американская военная база "РАМШТАЙН" находится на территории Германии, в отличие от СССР и России... немецкий налогоплательщик Германии платит 2% ВВП на содержание розовых попок трансгендерных американских солдат и стирает их победно-обосранные в Афганистане кружевные труселя