ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗПОВІВ ПРО ПЕРЕВЕДЕННЯ ПЕНСІОНЕРІВ З "УКРПОШТИ" В БАНКИ
Экономикаfinbalance.com.ua13 мая 2021

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗПОВІВ ПРО ПЕРЕВЕДЕННЯ ПЕНСІОНЕРІВ З "УКРПОШТИ" В БАНКИ

Ощадбанк стане базовим банком з обслуговування пенсіонерів, які зараз отримують пенсійні виплати готівкою через листонош "Укрпошти", заявила в ефірі "UA:Перший" заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Києві Ольга Пасічник.

Представниця ПФУ нагадала, що, згідно з поточними планами уряду, частину пенсіонерів-клієнтів "Укрпошти" примусово переведуть на обслуговування в банки з 1 вересня 2021 року. Одержувач виплат може самостійно вибрати фінустанову, тим, хто не зробить цього, автоматично відкриють поточні рахунки в Ощадбанку, пояснила Пасічник.

Поки це – актуальний план, за яким Пенсійний фонд і Мінсоцполітики будуть діяти відповідно до постанови Кабміну №277 від 29 березня 2021. Вона передбачає, що Укрпошта продовжить доставляти пенсії готівкою тільки маломобільним громадянпм і пенсіонерам вікової категорії "80+". Йдеться про 1,7 млн ​​осіб, яких планується перевести на обслуговування в банки.

Як стало відомо в кінці квітня, це не остаточна редакція змін: прем`єр Денис Шмигаль доручив Мінсоцполітики, ПФУ, Мінінфраструктури та Укрпошті доопрацювати постанову №277, щоб перехід на обслуговування в банки був "правом, а не обов`язком" пенсіонерів.

31 березня Кабмін схвалив нові тарифи на оплату послуг Укрпошти з виплати і доставки пенсій та грошової допомоги населенню в готівковій формі. Наступного дня Кабмін підтримав пропозицію Мінсоцполітики про переведення значної частини пенсіонерів на обслуговування в банки.

Раніше гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив, що 3,6 млн українських пенсіонерів отримують пенсії готівкою.

За даними ПФУ на початок січня 2021 року 7,6 млн або 68,8% українських пенсіонерів отримували пенсійні виплати через банки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Какая ностальгия? просто я указываю на логически причино-следстаенные цепочки,а не ту пургу ,что ты тут брешешь, тоже мне .
Елена
Нет у меня западников родственников,нет,и Черновцы не родина ни меня,ни моих предков,ты у нас сто языков и наречий знаешь,вот и переводи, Гугл переводчик тебе в помощь.
Елена
Специально столовую написала, специально,их любви твоей к тому прошлому, учись дурень намеки толстые понимать.
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!